Program partnerski Binance.com

Programy partnerskie polegają na zarabianiu pieniędzy przez Internet za pośrednictwem linków afiliacyjnych. Są to specjalnie wygenerowane linki, indywidualne dla każdego partnera. Zadaniem partnerów jest ich polecanie w mediach społecznościowych, na blogu bądź stronie internetowej. Jeśli kiedykolwiek szukałeś łatwego sposobu na zarabianie pieniędzy przez Internet, chciałeś pracować z domu, to sprawdź z nami czym jest program […]

Autor Mateusz
Opublikowane 21 lipca, 2021

Opis

Programy partnerskie polegają na zarabianiu pieniędzy przez Internet za pośrednictwem linków afiliacyjnych. Są to specjalnie wygenerowane linki, indywidualne dla każdego partnera. Zadaniem partnerów jest ich polecanie w mediach społecznościowych, na blogu bądź stronie internetowej.

Jeśli kiedykolwiek szukałeś łatwego sposobu na zarabianie pieniędzy przez Internet, chciałeś pracować z domu, to sprawdź z nami czym jest program partnerski Binance.com/pl/.

Czym jest Binance.com/pl?

Binance.com/pl/ jest programem partnerskim światowej giełdy kryptowalut. Giełda jest jedną z najprężniej rozwijających się i przynoszących wysokie zyski.

Wizją marki jest zwiększenie dostępu do obrotu pieniędzmi na całym świecie. Binance wierzy, że zwiększy to jakość życia wszystkich ludzi. Swoją misję realizuje poprzez budowę infrastruktury dla ekosystemu blockchain.

Jak zacząć zarabiać z Binance.com?

Zarabianie w programie afiliacyjnym wymaga od Ciebie jedynie rejestracji w serwisie, za pośrednictwem specjalnego formularza rejestracyjnego. Uzyskasz wtedy dostęp do swojego konta partnerskiego. Będziesz mógł tam wygenerować linki polecające i kody QR z prowizją.

Dzięki wygenerowanym linkom możesz zapraszać swoich znajomych, aby zarejestrowali się przez Twój link lub kod QR. Dzięki temu otrzymają nagrody, po każdej sfinalizowanej transakcji. Ty dostaniesz za każdą ich transakcję 40% prowizji.

W jaki sposób promować produkty Binance.com?

Nie ma właściwie żadnych ograniczeń, co do sposobu promowania produktów. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, Twojej kreatywności i inwencji. Możesz polecać produkty w taki sposób, jaki jest dla Ciebie najlepszy, przez każdy kanał komunikacyjny, z którego korzystasz.

Możesz promować produkty za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, bloga, strony internetowej, mailingu, grup na Facebooku, czy w wiadomościach prywatnych przez komunikator. Jeśli jesteś aktywnym użytkownikiem YouTube lub TikToka możesz promować produkty w swoich filmach.

Jakie produkty znajdują się w Binance.com?

Przystępując do programu partnerskiego będziesz promował produkty z branży krypto. Będzie to m.in. giełda kryptowalut, projekty blockchain oraz  edukacja na temat blokchain i kryptowalut. Przede wszystkim jednak do Twoich zadań będzie należało promowanie giełdy wśród Twoich użytkowników oraz pozyskanie ich rejestracji w serwisie.

Ile można zarobić w programie partnerskim Binance.com/pl?

Gwarantowane zarobki to 40% prowizji. Jednak większość zależy tylko od Ciebie oraz od aktywności pozyskanych przez Ciebie użytkowników. Im więcej polecasz i robisz to w wartościowy dla swoich odbiorców sposób, tym więcej pieniędzy znajduje się na Twoim koncie.

Pracujesz tyle ile chce i kiedy chcesz. Twoje zarobki uzależnione są od czasu, jaki poświęcasz na swoją pracę. Staraj się jednak by Twoja praca niosła jakąś realną wartość dla Twoich odbiorców, twórz angażującą treść, która ich przyciągnie. W tym biznesie ważne jest również zaufanie – pozwól, więc Twoim klientom poznać Cię lepiej i pokaż, że jesteś osobą godną ich zaufania.

Chcesz zaktualizować naszą recenzję? Napisz kontakt@afiliat.pl

Jesteś już partnerem programu? Podziel się swoją opinią w komentarzu

O Autorze

Od 6 lat zajmuje się markeringiem afiliacyjnym. Ostatnie 3 lata skupiłem się na prowadzeniu i rozwijaniu własnych stron w branży finanse i suplementy diety. Liczne sukcesy na rynku polskim i europejskim pozwoliły mi zebrać wiedzę w jednym miejscu i rozpocząć dzielić się za pomocą platformy afiliat.pl
0 (0 ratings)

33 Recenzji

2 Czytelników

Ten program nie posiada jeszcze komentarzy