Program partnerski Cannadorra.com

Chcesz zarabiasz pieniądze nie wychodząc z domu? Wystarczy Twoje zaangażowanie i minimalny wysiłek, aby to stało się naprawdę możliwe. Wielu ludzi dzisiaj szuka alternatywy dla pracy na etat, dla kogoś. Chcąc być bardziej samodzielnymi przystępują do programów partnerskich. Jeśli jeszcze nie słyszałeś o czymś takim, albo zastanawiasz się czy warto przystąpić do takiego programu, już […]

Autor Mateusz
Opublikowane 21 lipca, 2021

Opis

Chcesz zarabiasz pieniądze nie wychodząc z domu? Wystarczy Twoje zaangażowanie i minimalny wysiłek, aby to stało się naprawdę możliwe. Wielu ludzi dzisiaj szuka alternatywy dla pracy na etat, dla kogoś. Chcąc być bardziej samodzielnymi przystępują do programów partnerskich.

Jeśli jeszcze nie słyszałeś o czymś takim, albo zastanawiasz się czy warto przystąpić do takiego programu, już dziś rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości. Czytaj dalej, a opowiemy Ci o jednym z programów partnerskich opartych na afiliacji.

Czym jest Cannadorra.com?

Cannadorra to sklep internetowy oferujący produkty CBD. Program partnerski polega na promowaniu produktów za pomocą specjalnie wygenerowanych linków, które przypisane są do Twojego indywidualnego konta partnera.

Sklep jest jednym z najpopularniejszych działających na terenie Unii Europejskiej. Gwarantuje tym samym wysoką jakość swoich produktów. Masz pewność, że polecasz swoim odbiorcom sprawdzone i godne zaufania produkty CBD, z dobrego źródła.

Jak zacząć zarabiać z Cannadorra.com?

Nie ma nic prostszego niż rozpoczęcie współpracy! Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie przez formularz. Dzięki temu zyskasz dostęp do swojego panelu partnera, w którym znajdziesz swoje linki i materiały promocyjne w formie bannerów reklamowych.

Do promowania strony potrzebujesz jeszcze aktywnego konta w mediach społecznościowych (na Facebooku lub Instagramie, TikToku), albo bloga czy strony internetowej. Dzięki nim będziesz mógł z łatwością dotrzeć do swoich odbiorców i przemienić ich w klientów.

W jaki sposób promować produkty Cannadorra.com ?

Produkty możesz promować w dowolny sposób, odpowiadający polityce prowadzonego przez Ciebie kanału. W zależności od Twojego pomysłu i kreatywności. Wszystko w Twoich rękach.

Platforma udostępni Ci linki i materiały reklamowe, które możesz umieścić na swojej stronie, ale tylko do Ciebie zależy jak je wykorzystasz. Możesz umieścić je w treści artykułów, filmików lub w przyciągający uwagę sposób na swojej stronie internetowej. Tak naprawdę, nic Cię nie ogranicza! Działaj i bądź twórczy. Dostarczaj swoim użytkownikom wartościową treść, a Twoje linki zaczną pracować na Twój zysk.

Jakie produkty znajdują się w Cannadorra.com ?

W Cannadorra znajdziesz wszelkiego rodzaju produkty CBD. Wszystkie produkty są zgodne z normami UE. Zostały wykonane z legalnej konopii, które zawierają odpowiednie stężenie THC. Zgodnie z normami UE, jest to poniżej 0,2%. Produkty nie mają właściwości psychoaktywnych.

Jakie konkretnie produkty znajdziesz w sklepie?

  • Konopie CBD,
  • Herbata konopna,
  • Olej konopny,
  • Nasiona konopi,
  • Białka,
  • Sole,
  • Maści,
  • Kosmetyki,
  • Produkty dla zwierząt.

Ile można zarobić w programie Cannadorra.com ?

Program partnerski gwarantuje Ci do 20% prowizji od zakupionych przez Twoich odbiorców produktów. Kiedy zakładasz konto podaj informacje o tym, w jaki sposób chcesz się rozliczać. Środki zostaną Ci wypłacone po zgromadzeniu na Twoim koncie partnera 40 euro. Kwoty wypłacane są każdego pierwszego dnia miesiąca.

W dużej mierze zarobki zależą też od Twojego zaangażowania oraz działań podjętych przez Twoich klientów. Im bardziej przemyślane są Twoje kreacje reklamowe, tym więcej sprzedajesz. Buduj zaufanie wśród Twoich odbiorców, twórz treści dopasowane do ich potrzeb. Dawaj im w swoich kreacjach konkretną wartość, a zyski szybko pojawią się na Twoim koncie.

Chcesz zaktualizować naszą recenzję? Napisz kontakt@afiliat.pl

Jesteś już partnerem programu? Podziel się swoją opinią w komentarzu

O Autorze

Od 6 lat zajmuje się markeringiem afiliacyjnym. Ostatnie 3 lata skupiłem się na prowadzeniu i rozwijaniu własnych stron w branży finanse i suplementy diety. Liczne sukcesy na rynku polskim i europejskim pozwoliły mi zebrać wiedzę w jednym miejscu i rozpocząć dzielić się za pomocą platformy afiliat.pl
0 (0 ratings)

33 Recenzji

2 Czytelników

Ten program nie posiada jeszcze komentarzy