Program partnerski Cashinpills.com

 1. Ocena programu:
 • Prowizje od 20% do 35%
 • Skuteczne strony sprzedażowe
 • Dostępność do szczegółowych statystyk sprzedażowych
 • Baza ponad 50 produktów medycznych
Autor Mateusz
Opublikowane 22 lipca, 2021

Opis

cashinpillsProgram partnerski to wspaniała okazja do tego by wykorzystać powadzone przez siebie kanały komunikacyjne do zarabiania pieniędzy. Zwłaszcza jeśli prowadzić bloga pewnie odczuwasz chęć by chociaż koszty jego prowadzenia w jakiś sposób Ci się zwróciły. Własna domena, hosting czy materiały go tworzenia ciekawych i wartościowych treści kosztują… Dlatego też jeśli chciałabyś zacząć zarabiać na swoich kanałach komunikacyjnych, mamy dla Ciebie kilka wskazówek.

Programy afiliacyjne polegają na polecaniu produktów i usług za pomocą specjalnie wygenerowanych linków afiliacyjnych, przypisanych do Twojego indywidualnego konta. Dzięki nim Twoi użytkownicy kupując produkty przyczyniają się do pomnażania zysków w Twoim portfelu.

Czym jest Cashinpills.com?

Wszystko odbywa się zupełnie za darmo. Nie musisz nic płacić, ani w nic inwestować. Wystarczy, że dołączysz do programu i będziesz polecał produkty w wybranych przez Ciebie kampaniach. Partnerem programu może zostać każdy, kto tylko posiada lub planuje założyć określony kanał komunikacyjny: blog, stronę internetową, Facebooka, Instagram, TikTok, YouTube bądź inny.

Jak zacząć zarabiać z Cashinpills.com?

Zarabianie z CashInPills jest bardzo proste. Jedyne działania jakie musisz wykonać to zarejestrować się w programie partnerskim na stronie internetowej, wybrać określoną kampanię i wygenerować link, który umieścisz później w tworzonych przez Ciebie treściach. Linki możesz umieszczać w swoich mediach społecznościowych, na stronie lub blogu.

Do rozpoczęcia pracy potrzebujesz jedynie komputera i dostępu do Internetu. Nic więcej. To naprawdę bardzo proste!

W jaki sposób promować produkty Cashinpills.com?

Produkty możesz promować w dowolny, wybrany przez Ciebie sposób. Jeśli piszesz bloga lub posiadasz stronę internetową możesz umieścić linki w napisanych przez Ciebie artykułach. Pamiętaj jednak by ich treść niosła realną wartość dla Twoich użytkowników, a link i promocja były odpowiednio wkomponowane w tekst.

Możesz też w dowolny sposób wykorzystać do tego media społecznościowe. Dobrze przeprowadzone stories, filmik czy post może też świetnie sprzedawać. Pamiętaj by być autentycznym, spójnym i proponować swoim odbiorcom produkty dostosowane do kontentu, jaki tworzysz. Dzięki temu zyskasz zaufanie i zbudujesz prawdziwą markę osobistą.

Jakie produkty znajdują się w Cashinpills.com?

W programie CashInPills będziesz pośredniczyć w sprzedaży produktów takich jak:

 • suplementy,
 • tabletki odchudzające,
 • preparaty na potencję,
 • feromony,
 • produkty dla kulturystów,
 • a także wiele innych.

Ile można zarobić w programie Cashinpills.com?

Zarobki w programie uzależnione są od Twoich działań. Im więcej i lepiej polecasz, tym więcej zarabiasz. Ważne jest też zaangażowanie Twoich użytkowników. Musisz więc zyskać i utrzymać ich uwagę. Im więcej Twoi użytkownicy kupują, tym więcej pieniędzy pojawia się na Twoim koncie.

Po zakupie produktu zostanie Ci wypłacona odpowiednia prowizja. Sam możesz wybrać określone kampanie z prowizją odpowiadającą Twoim potrzebom.

Chcesz zaktualizować naszą recenzję? Napisz kontakt@afiliat.pl

Jesteś już partnerem programu? Podziel się swoją opinią w komentarzu

O Autorze

Od 6 lat zajmuje się markeringiem afiliacyjnym. Ostatnie 3 lata skupiłem się na prowadzeniu i rozwijaniu własnych stron w branży finanse i suplementy diety. Liczne sukcesy na rynku polskim i europejskim pozwoliły mi zebrać wiedzę w jednym miejscu i rozpocząć dzielić się za pomocą platformy afiliat.pl
0 (0 ratings)

33 Recenzji

2 Czytelników

 1. KorPL

  A kto z was pamięta konkursu SEO organizowane przez Cashinpills? To były czasy ! Niestety obecnie Cashinpills mało się już rozwija i nie wprowadzają nowych produktów. Może warto ustalić czy Cashinpills jeszcze planuje się rozwijać ?

 2. Marcin

  Chyba jeden z lepszych programów afiliacyjnych jakieś 5lat temu. Obecnie chyba już mniej popularny. Zawsze uczciwie wypłacali prowizje i mieli duży wybór produktów z branży suplementy diety.