Program partnerski Comperialead.pl

Zastanawiasz się czym jest afiliacja i czy można na niej zarobić? Afiliacja to nic innego, jak udostępnianie linków afiliacyjnych Twoim odbiorcom. Możesz to robić na własnej stronie internetowej, blogu lub w mediach społecznościowych. Dzięki specjalnie wygenerowanemu linkowi afiliacyjnemu naliczany jest ruch z nim związany w stosunku do dokonanych przez klientów zakupów. Na tej podstawie zostaną […]

Autor Mateusz
Opublikowane 21 lipca, 2021

Opis

Zastanawiasz się czym jest afiliacja i czy można na niej zarobić? Afiliacja to nic innego, jak udostępnianie linków afiliacyjnych Twoim odbiorcom. Możesz to robić na własnej stronie internetowej, blogu lub w mediach społecznościowych. Dzięki specjalnie wygenerowanemu linkowi afiliacyjnemu naliczany jest ruch z nim związany w stosunku do dokonanych przez klientów zakupów. Na tej podstawie zostaną wypłacone Twoje pieniądze.

Comperialead.pl jest jedną z platform umożliwiających dołączenie do afiliacyjnego programu partnerskiego. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, koniecznie przeczytaj nasz artykuł!

Czym jest Comperialead.pl?

Comperialead.pl jest to program partnerski oparty o afiliację. Dzięki niemu łatwo możesz zarobić pieniądze nie wychodząc z domu.

Wyobraź sobie, że siedzisz sobie spokojnie popijając ulubioną kawę, a linki afiliacyjne pracują same na Ciebie. Wystarczy, że poświęcisz minimalną ilość czasu na ich udostępnianie i napisani kilku angażujących tekstów. Nie musisz tego robić codziennie, a one i tak na Ciebie pracują. Podoba Ci się taka wizja?

Właśnie w ten sposób działa program partnerski Comperialead.pl. W programie dostępne są różnego rodzaju narzędzia, które porównują produkty finansowe dostępne na rynku. Nie musisz posiadać żadnej specjalistycznej wiedzy, żeby móc zacząć zarabiać z Comperialead.pl. Wszystkie narzędzia i materiały do pracy zostaną Ci udostępnione, więc wystarczy tylko odrobina Twojego wysiłku.

W Comperialead.pl za każdy poprawnie wypełniony i wysłany formularz otrzymujesz prowizję w modelu CPL lub CPS, w zależności od wysokości transakcji. Użytkownik Twojej strony musi zdecydować się na jeden z porównywanych produktów.

Comperialead.pl zapewnia też swoim partnerom kompleksowe wsparcie konsultanta . Wszystko jest niezwykle proste, a w razie problemów zawsze możesz zapytać!

Jak zacząć zarabiać z Comperialead.pl?

Rozpoczęcie współpracy z Comperialead.pl jest niezwykle proste. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie w programie partnerskim. Możesz to zrobić jako osoba fizyczna lub firma.

Później już wystarczy, że na swojej stronie internetowej umieścisz narzędzia udostępnione przez Comperialead.pl. Nawet jeśli nie masz jeszcze swojej własnej domeny internetowej i nie posiadasz żadnej wiedzy informatycznej dzięki pomocy Comperialead.pl stworzysz ją od podstaw.

Comperialead.pl zapewnia dostęp do:

 • Innowacyjnych i efektywnych narzędzi,
 • Bezpłatnych subdomen,
 • Profesjonalnej obsługi konsultanta.

W jaki sposób promować produkty w Comperialead.pl?

Produkty możesz promować na swojej stronie internetowej za pomocą dostępnych narzędzi. Wystarczy, że umieścisz je w odpowiednich miejscach swojej domeny. Z jakich narzędzi możesz skorzystać w Comperialead.pl?

Głównie są to widgety, czyli narzędzia w formie porównywarek, rankingów czy skryptów („Rata od…”). Narzędzia są na tyle estetyczne i funkcjonalne, że uatrakcyjnią widok Twojej strony i sprawią, że korzystanie z nich stanie się dla Twoich użytkowników niezwykle wygodne.

Każde z narzędzi możesz dostosować do wyglądu Twojej strony – kolorystycznie , a także dostosować rozmiar odpowiednio do miejsca, w którym chcesz je udostępnić. Kody do narzędzi możesz pobrać w formatach JavaScript lub PHP.

Wśród narzędzi masz do wyboru również:

 • Kalkulatory,
 • Linki,
 • Boxy z ofertami,
 • Bannery,
 • Oferty XML,
 • Moduły,

Jakie produkty znajduję się w Comperialead.pl?

Comperialead.pl to głównie produkty finansowe, choć znalazły się tam również niektóre kampanie pozafinansowe. Masz bardzo szeroki wybór i możliwości!

Wśród kampanii finansowych znajdują się m.in. produkty firm, takich jak:

 • Bank Polski,
 • Bank PEKAO,
 • Santander,
 • mBank,
 • ING,
 • Provident,

i wiele innych.

Oferowane produkty finansowe to m.in. kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe, lokaty bankowe, konta osobiste, produkty firmowe, karty kredytowe, konta oszczędnościowe, leasingi, ubezpieczenia i szybka gotówka.

Wśród kampanii pozafinansowych znajdują się produkty oferowane przez:

 • Mobile,
 • Play,
 • RedBull Mobile,
 • Edison,
 • Netia,
 • EverydayMe,
 • Foton Technik,
 • Stilo Energy,

Oferowane produkty pozafinansowe to usługi telekomunikacyjne i produkty pozabankowe.

Ile można zarobić w programie partnerskim Comperialead.pl?

Twoje zarobki zależne są od kilku czynników: Twojego zaangażowania, umieszczenia narzędzi udostępnionych przez Comperialead.pl w odpowiednich miejscach na Twojej stronie, tak by przyciągnęły uwagę oraz od angażującej treści Twoich artykułów, które skutecznie zachęcą do zakupu. To wszystko jest naprawdę proste!

Tak naprawdę nie ma tutaj żadnych ograniczeń. Możesz zarobić miesięcznie od 5 do 200 000 zł. Wszystko jest zależne tylko i wyłącznie od Ciebie i Twoich odbiorców. Pisz i zachęcaj tak, by inni chcieli Cię czytać. Buduj zaufanie. Polecanie produktów finansowych jest jedną z najbardziej dochodowych form afiliacji, na której możesz zyskać naprawdę pokaźne dochody, jeśli tylko włożysz w to nieco własnego wysiłku. Pamiętaj, że z Comperialead.pl w każdym momencie możesz liczyć na pomoc doświadczonego konsultanta, który odpowie na wszystkie Twoje pytania w każdym momencie Twojej pracy. Możesz się wiele nauczyć, by podnieść wysokość swoich zarobków.

Chcesz zaktualizować naszą recenzję? Napisz kontakt@afiliat.pl

Jesteś już partnerem programu? Podziel się swoją opinią w komentarzu

O Autorze

Od 6 lat zajmuje się markeringiem afiliacyjnym. Ostatnie 3 lata skupiłem się na prowadzeniu i rozwijaniu własnych stron w branży finanse i suplementy diety. Liczne sukcesy na rynku polskim i europejskim pozwoliły mi zebrać wiedzę w jednym miejscu i rozpocząć dzielić się za pomocą platformy afiliat.pl
0 (0 ratings)

33 Recenzji

2 Czytelników

Ten program nie posiada jeszcze komentarzy