Program partnerski Hostido.pl

Program partnerski oparty o afiliację to jeden z najłatwiejszych i najlepszych sposobów by w końcu rozkręcić swoją stronę i zacząć na niej zarabiać. Jeśli jesteś właścicielem bloga, mediów społecznościowych lub strony internetowej warto pomyśleć nad takim rozwiązaniem. Prowadzenie strony czy bloga wiąże się z różnego rodzaju kosztami. Być może chciałbyś, żeby one szybko Ci się […]

Autor Mateusz
Opublikowane 21 lipca, 2021

Opis

Program partnerski oparty o afiliację to jeden z najłatwiejszych i najlepszych sposobów by w końcu rozkręcić swoją stronę i zacząć na niej zarabiać. Jeśli jesteś właścicielem bloga, mediów społecznościowych lub strony internetowej warto pomyśleć nad takim rozwiązaniem. Prowadzenie strony czy bloga wiąże się z różnego rodzaju kosztami. Być może chciałbyś, żeby one szybko Ci się zwróciły, a strona zaczęła na siebie zarabiać? Jak to zrobić? O wszystkim opowiemy Ci w naszym artykule.

Czym jest Hostido.pl?

Hostido.pl jest programem afiliacyjnym polegającym na udostępnianiu specjalnie wygenerowanych linków partnerskich. Linki partnerskie prowadzą do oferty Hostido.pl. W programie partnerskim Twoim zdaniem jest promowanie i sprzedaż produktów marki, w ciekawy sposób, tak by klienci kupili produkty właśnie z Twojego linku.

Każdy link czy materiał promocyjny jest przypisany konkretnie do Twojego konta partnerskiego. Dzięki temu w łatwy i przejrzysty sposób możesz rozliczyć się z Hostido.

Hostido zajmuje się hostingiem internetowym. Tworzy go zespół pasjonatów z kilkunastoletnim doświadczeniem. Marka do gwarancja wysokiej jakości usług i wiedzy z zakresu hostingu.

Jak zacząć zarabiać z Hostido.pl?

Zarabianie w programie partnerskim to jedna z najłatwiejszych i najbardziej pewnych form współpracy. Żeby zacząć zarabiać potrzebujesz jedynie posiadać swoją stronę internetową, bloga lub media społecznościowe, które pozwolą Ci na promowanie usług Hostido.

Jeśli posiadasz już swój kanał to wystarczy, że założysz konto w programie partnerskim i zalogujesz się do Panelu Klienta, w którym znajdziesz wszelkie potrzebne do pracy narzędzia, informacje i pomoc. Teraz możesz już tylko udostępniać swój specjalnie wygenerowany odnośnik polecający. A Twoja strona zacznie zarabiać.

Możesz też polecać Hostido swoim klientom, jeśli tworzysz dla nich strony internetowe.

W jaki sposób promować produkty Hostido.pl?

Hostido gwarantuje Ci pełną dowolność w promowaniu produktów. Możesz to robić w taki sposób, jaki tylko Ci pasuje. Wystarczy, że stworzysz dopasowane tematycznie wartościowe treści dla Twoich odbiorców, które zaangażują ich do działania.

Promowanie możesz prowadzić na swojej stronie internetowej, blogu lub w mediach społecznościowych. Twórz wartościowe dla swoich klientów treści, a Twoje zarobki będą rosnąć z każdą sprzedaną przez Ciebie usługą.

Jakie produkty znajdują się w Hostido.pl?

W programie partnerskim Hostido będziesz promować usługi hostingu jednej z najbardziej rozwiniętych firm na rynku. Firma posiada bogate doświadczenie, a tworzą ją sami pasjonaci. Proponujesz więc swoim odbiorcom sprawdzone usługi najwyższej jakości.

Hostido to przede wszystkim hosting wyróżniający się ultraszybkością.

Ile można zarobić w programie partnerskim Hostido.pl?

W programach partnerskich Twoje zarobki zawsze uzależnione są od Twojego zaangażowani i wyników Twojej sprzedaży. Wystarczy, że poświęcisz minimalną ilość czasu na przygotowanie treści, a linki pracują na Ciebie.

Hostido gwarantuje Ci zarobki na trzech poziomach, które możesz osiągnąć kolejno dzięki swojemu zaangażowaniu.

  • Poziom 1 – otrzymasz od 10 do 20% prowizji za polecenie 1-10 klientów. I 10% prowizji za odnowienie.
  • Poziom 2 – otrzymasz od 10 do 30% prowizji za polecenie 11-50 klientów. I 15% prowizji za odnowienie.
  • Poziom 3 – otrzymasz 10 do 50% prowizji za polecenie powyżej 50 klientów. I 20% prowizji za odnowienie.

Możesz też oferować rabaty swoim klientom, w zależności od poziomu (10 do 50%). Jednak każdy rabat zmniejsza wysokość Twojej prowizji. Pozwoli Ci jednak zyskać większą liczbę klientów w krótszym czasie. Sam decydujesz ile, kiedy i jak chcesz zarabiać.

Chcesz zaktualizować naszą recenzję? Napisz kontakt@afiliat.pl

Jesteś już partnerem programu? Podziel się swoją opinią w komentarzu

O Autorze

Od 6 lat zajmuje się markeringiem afiliacyjnym. Ostatnie 3 lata skupiłem się na prowadzeniu i rozwijaniu własnych stron w branży finanse i suplementy diety. Liczne sukcesy na rynku polskim i europejskim pozwoliły mi zebrać wiedzę w jednym miejscu i rozpocząć dzielić się za pomocą platformy afiliat.pl
0 (0 ratings)

33 Recenzji

2 Czytelników

Ten program nie posiada jeszcze komentarzy