Program partnerski Money2money.com.pl

Zarabianie w Internecie i praca zdalna stało się naszą rzeczywistością. Dla niektórych jest to sposób na dorobienie pieniędzy do domowego budżetu, ale część osób traktuje to jako pracę na cały etat. Jednym z najprostszych sposobów na zarobienie pieniędzy w Internecie są programy partnerskie, dzięki którym możemy polecać konkretne produkty dostosowane do naszego użytkownika i jego […]

Autor Mateusz
Opublikowane 21 lipca, 2021

Opis

Zarabianie w Internecie i praca zdalna stało się naszą rzeczywistością. Dla niektórych jest to sposób na dorobienie pieniędzy do domowego budżetu, ale część osób traktuje to jako pracę na cały etat.

Jednym z najprostszych sposobów na zarobienie pieniędzy w Internecie są programy partnerskie, dzięki którym możemy polecać konkretne produkty dostosowane do naszego użytkownika i jego potrzeb. Jeśli zastanawiasz się czym jest program partnerski oparty na afiliacji, koniecznie przeczytaj nasz artykuł.

Czym jest Money2money.com.pl?

Money2money.com.pl jest programem partnerskim opartym na afiliacji, w którym możesz polecać na swojej stronie, blogu lub w mediach społecznościowych konkretne produkty.

Program partnerski to z jednej strony narzędzie marketingowe, a z drugiej służy do zarabiania pieniędzy za uczestnictwo internauty w większej sieci. W programie partnerskim mogą brać udział różnorodne firmy – banki, sklepy internetowe, firmy pożyczkowe, e-commerece i inne.

Jak zacząć zarabiać z Money2money.com.pl?

Zarabianie w programie partnerskim jest bardzo łatwe. Jedyne, co musisz zrobić to zarejestrować się przez formularz na stronie internetowej. Po wypełnieniu formularzu dostaniesz dostęp do panelu klienta, w którym otrzymasz wszelkie niezbędne materiały.

Konieczne będzie wybranie odpowiedniego modelu rozliczeniowego . Według niego będą naliczane prowizje od określonych akcji odbiorców reklam.

W jaki sposób promować produkty Money2money.com.pl?

Promowanie produktów opiera się głównie o ich polecanie za pomocą dostępnych dla Ciebie w panelu klienta linów afiliacyjnych. Możesz je umieścić na swojej stronie internetowej, blogu lub w mediach społecznościowych.

Dobrym miejscem do umieszczania linków są też grupy na Facebooku. Mogą być to grupy stworzone przez Ciebie lub te już dostępne. Uważaj jednak na regulaminy. Niektórzy administratorzy nie zgadzają się na umieszczanie ofert sprzedażowych w ich grupach.

Produkty możesz te promować za pomocą darmowej strony jaką udostępnia Ci platforma. Możesz stworzyć ją całkowicie od podstaw. To bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które jeszcze nie posiadają swojego własnego kanału komunikacyjnego.

Jeśli jednak masz swoją stronę internetową lub bloga możesz na niej umieścić widżety promujące wybrane produkty. To forma bardzo atrakcyjna dla klientów. Podobnie jak banery, które również możesz wpleść w treści swojej strony.

Jakie produkty znajdują się w Money2money.com.pl?

W programie partnerskim możesz polecać produkty finansowe i pozafinansowe. Jeśli staniesz się partnerem będziesz mógł dostarczać swoim klientom oferty takie jak: konta osobiste, kredyty gotówkowe, ubezpieczenia, pożyczki pozabankowe i karty kredytowe.

Wśród reklamowanych produktów znajdą się też różnego rodzaju produkty pozafinansowe. To od Ciebie zależy jakie produkty chcesz polecać w danym momencie. Wybierz to, co najlepiej pasuje do tworzonych przez Ciebie treści.

Ile można zarobić w programie partnerskim Money2money.com.pl?

Zarobki w pewnej części zależą od tego, jaki model rozliczeń wybierzesz. Jednak prowizja wypłacana jest za aktywność docelowego klienta, do którego kierowana jest promocja. Tak naprawdę to Ty sam masz wpływ na to ile zarabiasz. Jeśli Twoje treści są ciekawe, przydatne dla klienta, budzą zaufanie i angażują do działania, zwiększasz swoje szanse na zarobek.

Zwiększenie zysku jest też możliwe po przystąpieniu do poziomu II, w którym już nie tylko promujesz produkty, ale również zdobywasz nowych partnerów.

Kiedy wypracujesz swój zysk sieć afiliacyjna przekaże pieniądze na wskazane przez Ciebie konto.

Chcesz zaktualizować naszą recenzję? Napisz kontakt@afiliat.pl

Jesteś już partnerem programu? Podziel się swoją opinią w komentarzu

O Autorze

Od 6 lat zajmuje się markeringiem afiliacyjnym. Ostatnie 3 lata skupiłem się na prowadzeniu i rozwijaniu własnych stron w branży finanse i suplementy diety. Liczne sukcesy na rynku polskim i europejskim pozwoliły mi zebrać wiedzę w jednym miejscu i rozpocząć dzielić się za pomocą platformy afiliat.pl
0 (0 ratings)

33 Recenzji

2 Czytelników

Ten program nie posiada jeszcze komentarzy