Program partnerski Templatemonster

Programy afiliacyjne to jeden z najprostszych sposobów za zarobienie pieniędzy przez Internet. Nie potrzebujesz do tego nic oprócz własnego komputera, dostępu do sieci, otwartej na pomysły głowy i posiadania mediów społecznościowych lub innego kanału komunikacyjnego. Jeśli chcesz dowiedzieć się czym jest program partnerski Templatemonster, jak zacząć zarabiać, w jaki sposób promować produkty, jakie produkty możesz […]

Autor Mateusz
Opublikowane 4 sierpnia, 2021

Opis

Programy afiliacyjne to jeden z najprostszych sposobów za zarobienie pieniędzy przez Internet. Nie potrzebujesz do tego nic oprócz własnego komputera, dostępu do sieci, otwartej na pomysły głowy i posiadania mediów społecznościowych lub innego kanału komunikacyjnego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czym jest program partnerski Templatemonster, jak zacząć zarabiać, w jaki sposób promować produkty, jakie produkty możesz promować i ile możesz zarobić koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Czym jest Templatemonster?

Templatemonster jest jednym z najstarszych i największych marketplace, w którym znajdziesz gotowe szablony dla różnych rodzajów systemów CMS, templatki HTML, elementy tożsamości firmy i wiele innych. To miejsce przeznaczone jest głównie dla webmasterów i projektantów stron internetowych.

Program jednak ma szerokie zastosowanie dla wielu różnych grup docelowych, więc na pewno znajdziesz w nim również coś dla siebie i swoich odbiorców.

Program partnerski działa od 2004 roku. Przez ten długi czas, ulegał licznym przeobrażeniom by uzyskać taką formę, jaką znamy dzisiaj. Jest cenionym konkurentem na rynku dla innych programów afiliacyjnych tego typu.

Jak zacząć zarabiać z Templatemonster?

Zarabianie z programem Templatemonster to pestka! Wystarczy, że masz komputer i dostęp do Internetu, a także aktywne media społecznościowe lub inny kanał komunikacyjny, jak:

  • blog,
  • YouTube.

Jedyne co musisz zrobić to zarejestrować się na stronie programu partnerskiego przez dostępny do tego celu formularz. Po rejestracji uzyskasz dostęp do indywidualnego konta partnera, w którym będziesz mógł wygenerować linki afiliacyjne i skorzystać z kreacji reklamowych do promocji produktów.

W każdym momencie Twojej współpracy z programem możesz liczyć na wsparcie wykwalifikowanych pracowników obsługi klienta.

W jaki sposób promować produkty Templatemonster?

Produkty możesz promować w dowolny wybrany przez Ciebie sposób. Jedyny warunek to posiadanie aktywnych mediów społecznościowych, bloga bądź kanału YouTube, które odpowiadają swoimi treściami promowanym przez Ciebie produktom. Jeśli prowadzisz kanał powiązany tematycznie z produktami oferowanymi w Templatemonster możesz śmiało zamieścić kreacje i linki w produkowanych przez Ciebie treściach.

Możesz to zrobić w stworzonym przez  Ciebie filmie, wpisie w mediach społecznościwoych lub na blogu lub promując produkty na różnego rodzaju forach internetowych. Wszystko zależy tylko od Twojej inwencji i kreatywności.

Jakie produkty znajdują się w Templatemonster?

W Templatemonster będziesz promował różnego rodzaju narzędzia dla webmasterów i projektantów stron internetowych, a także specjalistów od marketingu. Będą to motywy do systemów CMS, templatki HTML, elementy graficzne, elementy tożsamości firmy, fonty, prezentacje, usługi instalacji i personalizacji szablonów, tworzenie rozszerzeń i wiele innych. W ofercie znajdziesz aż 30 000 różnych produktów cyfrowych.

Ile można zarobić w programie Templatemonster?

Wysokość Twoich zarobków zależy tylko od Ciebie. Im więcej polecasz, im więcej czasu poświęcasz na tworzenie treści, tym więcej zarabiasz. Buduj zaangażowaną społeczność oraz jej zaufanie, a Twoje konto w szybki tempie zapełni się pierwszymi zarobionymi przez Ciebie z Templatemonster pieniędzmi.

Program partnerski oferuje 30% prowizje od każdego sprzedanego produktu w przypadku linków partnerskich za pierwszy sprzedany produkt. Kolejne sprzedane produkty to 10% prowizji. Jeśli zakup zostanie dokonany przy użyciu RMS – specjalnego oprogramowania do tworzenia szablonów dla sklepów internetowych prowizja wynosi 35% za każdy dokonany zakup.

Chcesz zaktualizować naszą recenzję? Napisz kontakt@afiliat.pl

Jesteś już partnerem programu? Podziel się swoją opinią w komentarzu

O Autorze

Od 6 lat zajmuje się markeringiem afiliacyjnym. Ostatnie 3 lata skupiłem się na prowadzeniu i rozwijaniu własnych stron w branży finanse i suplementy diety. Liczne sukcesy na rynku polskim i europejskim pozwoliły mi zebrać wiedzę w jednym miejscu i rozpocząć dzielić się za pomocą platformy afiliat.pl
0 (0 ratings)

33 Recenzji

2 Czytelników

Ten program nie posiada jeszcze komentarzy