Program partnerski Surfshark.com

 1. Ocena programu:
 • Prowizja minimum 40%
 • Usługa VPN z wysokim współczynnikiem konwersji
 • Rozbudowane materiały i duże wsparcie managera
 • Wskazówki dotyczące sprzedaży i wsparcie w zakresie optymalizacji współczynnika konwersji
Autor Mateusz
Opublikowane 22 lipca, 2021

Opis

Niejeden raz słyszałeś o programach partnerskich? Afiliacji? Te pojęcia nie do końca są dla Ciebie zrozumiałe? Nic straconego! Już spieszymy z wyjaśnieniem. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak łatwo możesz zarobić pieniądze w programie partnerskim opartym o afiliację, przeczytaj nasz artykuł.

Czym jest Surfshark.com?

Surfshark.com jest programem partnerskim opartym o afiliację. Jest to niezwykle łatwy i szybki sposób na zarobienie pieniędzy.

Program afiliacyjny polega na generowaniu specjalnych lików przypisanych do Twojego indywidualnego konta i polecaniu produktów do nich przypisanych. Linki możesz udostępnić swoim odbiorcom w każdym momencie, jeśli tylko jesteś internetowym twórcą lub posiadasz stronę internetową.

Dlaczego afiliacja to taki łatwy sposób na zarobienie pieniędzy? Bo jedyne co musisz zrobić to posiadać konto w programie partnerskim i udostępniać linki ubrane w dobrą treść. Te dwie rzeczy wystarczą, żeby czekać spokojnie na swoje pierwsze zarobione pieniądze.

W Surfshark.com możesz liczyć na wysokie prowizje i szybką wypłatę, usługę VPN z wysokim współczynnikiem konwersji, a także wskazówki dotyczące sprzedaży i optymalizacji współczynnika konwersji. Możesz również otrzymać nagrody, jako jeden z najlepszych partnerów – dodatkowe wsparcie, materiały, możliwości współpracy i wiele więcej.

Jak zacząć zarabiać z Surfshark.com?

Zarabianie z Surfshark.com jest bardzo proste. Wystarczy, że zarejestrujesz się w programie, jako partner. Zrobisz to dosłownie w kilka minut.

Jeśli prowadzisz swój własny podcast, kanał informacyjny, bloga, kanał na YouTube lub jesteś przedstawicielem handlowym z łatwością znajdziesz swoich pierwszych odbiorców.

Kiedy już zarejestrujesz się w programie dostaniesz specjalnie wygenerowany link, przypisany do Twojego konta i wszelkie niezbędne materiały, które możesz wykorzystać podczas promowania oferty wśród Twoich użytkowników. Teraz już tylko możesz zarabiać pieniądze!

 W jaki sposób promować produkty Surfshark.com?

Program partnerski Surfshark.com ma niezwykłe możliwości w zakresie sposobu promowania produktów. Większość innych programów afiliacyjnych skierowana jest wyłącznie do osób posiadających stronę internetową, bloga, YouTube lub media społecznościowe.

Surfshark.com jest pod tym względem innowacyjne, bo wśród partnerów mogą znaleźć się również osoby posiadające podcasty, kanały informacyjne i multimedialne, ale też przedstawiciele handlowi. Surfshark.com/pl/affiliate to miejsce otwarte na wszelkie Twoje inicjatywy i pomysły, więc możesz promować produkty w taki sposób, w jaki tylko chcesz i jaki jest najlepszy dla Ciebie, i Twoich odbiorców!

Możesz to robić publikując artykuły, zamieszczając filmy lub mówiąc do swoich użytkowników w podcaście. Wszędzie tam gdzie masz kontakt ze swoim odbiorcą.

Jakie produkty znajdują się w Surfshark.com?

Program Surfshark.com promuje Wirtualną Sieć Prywatną (VPN). Dzięki tej sieci mamy możliwość łączenia się z Internetem za pomocą szyfrowanego tunelu. Ma to zapewnić prywatność i bezpieczeństwo naszych, poufnych danych.

Najczęściej takie sieci stosuje się w przypadku publicznych hotspotów, Wi-Fi, ukrycia adresu IP, a także zapewnienia prywatnego przeglądania Internetu.

Dla kogo przeznaczone jest VPN?

 • Dla maniaków prywatności,
 • Wielbicieli bezpieczeństwa,
 • Działaczy na rzecz praw człowieka,
 • Fanatyków sportu,
 • Podróżników,
 • Zapalonych graczy,
 • Fanów filmów i programów TV,
 • Entuzjastów protokołu Torrent,
 • Użytkowników urządzeń mobilnych.

Na pewno znajdą się wśród grona Twoich użytkowników i odbiorców, którym mógłbyś polecać produkt w ramach programu partnerskiego.

Ile można zarobić w programie partnerskim Surfshark.com?

W Surfshark.com zarabiasz tyle ile chcesz, kiedy chcesz i jak tylko chcesz. Wysokość Twoich zarobków uzależniona jest od Twojego zaangażowania. Im więcej i częściej polecasz, tym więcej zarabiasz.

Bardzo istotne są treści jakie tworzysz. Jeśli wzbudzają zaufanie i zaangażowanie użytkowników Twoje zarobki będą większe. Bądź więc sobą, Twórz spójną markę osobistą i dostarczaj swoim użytkownikom wartościowy kontent.

Chcesz zaktualizować naszą recenzję? Napisz kontakt@afiliat.pl

Jesteś już partnerem programu? Podziel się swoją opinią w komentarzu

O Autorze

Od 6 lat zajmuje się markeringiem afiliacyjnym. Ostatnie 3 lata skupiłem się na prowadzeniu i rozwijaniu własnych stron w branży finanse i suplementy diety. Liczne sukcesy na rynku polskim i europejskim pozwoliły mi zebrać wiedzę w jednym miejscu i rozpocząć dzielić się za pomocą platformy afiliat.pl
0 (0 ratings)

33 Recenzji

2 Czytelników

 1. Tom

  Jeżeli ktoś posiada tematyczne strony o bezpieczeństwie. To właśnie ten program posiada najlepszą konwersję sprzedażową w Polsce. Z chęcią udzielę wam więcej wskazówek.