Program partnerski Travellead.pl

Program partnerski to jeden z najprostszych sposobów na zarabianie pieniędzy w Internecie. Może to robić każdy, kto tylko posiada komputer, telefon i dostęp do Internetu, a także aktywny kanał komunikacyjny. Jeśli chcesz by Twoja aktywność w sieci oprócz przyjemności z działania zaczęła przynosić Ci realne korzyści w postaci zysków na Twoim koncie, pomyśl nad dołączeniem […]

Autor Mateusz
Opublikowane 9 sierpnia, 2021

Opis

Program partnerski to jeden z najprostszych sposobów na zarabianie pieniędzy w Internecie. Może to robić każdy, kto tylko posiada komputer, telefon i dostęp do Internetu, a także aktywny kanał komunikacyjny. Jeśli chcesz by Twoja aktywność w sieci oprócz przyjemności z działania zaczęła przynosić Ci realne korzyści w postaci zysków na Twoim koncie, pomyśl nad dołączeniem do programu partnerskiego jednej z sieci afiliacyjnych.

Czym jest Travellead.pl?

Travelledad.pl jest programem partnerskim sieci afiliacyjnej przeznaczonej dla wydawców (twórców) z branży turystycznej. Program polega na udostępnianiu linków i materiałów afiliacyjnych, które kierują odbiorcę do konkretnych ofert, usług lub produktów. Jeśli klient kupi produkt bądź usługę z Twojego linku polecającego na koncie pojawią się pieniądze. Każdy link polecający posiada specjalny parametr przypisany tylko do Twojego konta. Stąd też wiadomo kto i kiedy w niego kliknął, a także kiedy zakupił produkt.

Jeśli prowadzisz bloga, media społecznościowe, kanał na YouTube, portal turystyczny to program Trabellead.pl jest dla Ciebie.

Jak zacząć zarabiać z Travellead.pl?

Zarabianie w programie partnerskim to jedna z najprostszych i najlepszych rzeczy, jakie możesz dla siebie zrobić. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie przez specjalny formularz. Uzyskasz dzięki temu dostęp do swojego indywidualnego konta partnera. Na koncie będziesz mógł wygenerować linki i materiały afiliacyjne. Teraz możesz już umieszczać je w stworzonych przez Ciebie treściach, w Twoich kanałach komunikacyjnych. Nie musisz nic więcej robić, a stworzone przez Ciebie materiały cały czas pracują dla Ciebie.

Pamiętaj jednak by tworzone przez Ciebie treści były interesujące dla odbiorców, przydatne i by budowały realne zaangażowanie.

W jaki sposób promować produkty Travellead.pl?

Produkty możesz promować tak, jak Ty chcesz. Wystarczy, że posiadasz kanał komunikacyjny tematycznie powiązany z ofertami proponowanymi w programie partnerskim. W przypadku Travellead.pl są to wszelkie produkty i usługi turystyczne. Jeśli Twój kanał zgadza się tematycznie z tymi produktami śmiało możesz do niego dołączyć i dalej tworzyć interesujące Twoich odbiorców treści. Możesz to robić w następujący sposób:

  • Pisać ciekawe artykuły na swoim blogu – umieszczając w treści linki do wybranych ofert lub produktów,
  • Tworzyć filmy na YouTube,
  • TikTok,
  • Tworzyć teksty z linkami polecającymi na portalu turystycznym, lub umieszczać tam przyciągające uwagę materiały reklamowe dostępne w koncie partnera.

Wszystko zależy tak naprawdę od Twojej kreatywności i inwencji. Możesz promować produkty w dowolny, wybrany przez Ciebie sposób dostosowany do Twoich kanałów.

Do Twojej dyspozycji w koncie partnera masz różnego rodzaju narzędzia, jak: generator deep linków, produkt feed, mnóstwo banerów, a także wyszukiwarkę ofert. Aby z nich korzystać nie musisz być webmasterem ani posiadać żadnych specjalistycznych umiejętności. Wszystko jest bardzo proste i intuicyjne.

Jakie produkty znajdują się w Travellead.pl?

Twoim zadaniem w programie będzie promocja portalu Wakacje.pl i dostępnych w nim produktów turystycznych. Jest to znana marka posiadająca już prawie 2 miliony użytkowników.

Produkty turystyczne dostępne w portalu Wakacje.pl to przede wszystkim wycieczki krajowe i zagraniczne, oferty hoteli, noclegów, campingów, itp. Twoim zadaniem będzie pozyskanie nowych użytkowników dla Wakacje.pl, którzy chętnie zakupią proponowane przez portal produkty.

Ile można zarobić w programie Travellead.pl?

Program partnerski oferuje 4% prowizji od każdego sprzedanego produktu. Możesz zarobić tyle, ile chcesz. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń. Wyliczona średnia kwoty zamówienia to około 6000 zł. Im więcej polecasz, tworzysz i budujesz zaangażowania wśród swoich odbiorców, tym więcej możesz zarobić.

Pieniądze możesz otrzymać również za pozyskiwanie nowych wydawców biorących udział w programie partnerskim.

Nie musisz obawiać się o jakość polecanych produktów, bo w portalu Wakacje.pl znajdują się tylko sprawdzone wycieczki. Są to głównie oferty biur podróży.

Chcesz zaktualizować naszą recenzję? Napisz kontakt@afiliat.pl

Jesteś już partnerem programu? Podziel się swoją opinią w komentarzu

O Autorze

Od 6 lat zajmuje się markeringiem afiliacyjnym. Ostatnie 3 lata skupiłem się na prowadzeniu i rozwijaniu własnych stron w branży finanse i suplementy diety. Liczne sukcesy na rynku polskim i europejskim pozwoliły mi zebrać wiedzę w jednym miejscu i rozpocząć dzielić się za pomocą platformy afiliat.pl
0 (0 ratings)

33 Recenzji

3 Czytelników

Ten program nie posiada jeszcze komentarzy