Program partnerski Zenbox.pl

Program partnerski oparty o afiliację w szczególności przeznaczony jest dla aktywnych użytkowników mediów społecznościowych, blogów lub stron internetowych. Jednak nic straconego! Nawet jeśli jeszcze nie posiadasz własnego kanału komunikacyjnego, możesz stworzyć go od podstaw i zacząć zarabiać w Internecie bez wychodzenia z domu. Jeśli marzy Ci się by zostać swoim własnym szefem koniecznie przeczytaj ten […]

Autor Mateusz
Opublikowane 9 sierpnia, 2021

Opis

Program partnerski oparty o afiliację w szczególności przeznaczony jest dla aktywnych użytkowników mediów społecznościowych, blogów lub stron internetowych. Jednak nic straconego!

Nawet jeśli jeszcze nie posiadasz własnego kanału komunikacyjnego, możesz stworzyć go od podstaw i zacząć zarabiać w Internecie bez wychodzenia z domu. Jeśli marzy Ci się by zostać swoim własnym szefem koniecznie przeczytaj ten artykuł i dowiedz się jak to zrobić, w kilku prostych krokach.

Czym jest Zenbox.pl?

Zenbox.pl to platforma oferująca najlepszy hosting w Polsce. Oparta na nowych technologiach i podążająca wciąż za duchem czasu.

Program partnerski polega na oferowaniu i polecaniu usług i produktów platformy w swoim kanale komunikacyjnym. Jak będziesz promował produkty? Za pomocą specjalnych linków afiliacyjnych i materiałów reklamowych, które zostaną Ci udostępnione po rejestracji w programie. Linki i materiały umieścisz w treściach swojego kanału. Dzięki temu każdy kto zakupi produkt z Twojego polecenia będzie generował zyski na Twoim koncie.

Jak zacząć zarabiać z Zenbox.pl?

Nie ma nic łatwiejszego. To prawie, jak z zamianą wiązanych butów na te wsuwane. Nie musisz robić nic specjalnego! Wystarczy, że masz komputer, telefon i dostęp do Internetu. Dobrze jeśli posiadasz swoje, już aktywne media, w których zgromadziłeś jakąś liczbę użytkowników, ale zawsze możesz zacząć od początku.

Jeśli już masz te wszystkie rzeczy, teraz możesz zarejestrować się na stronie Zenbox.pl w programie partnerskim. Uzyskasz dzięki temu dostęp do indywidualnego konta partnera. Tam będziesz mógł generować linki i materiały reklamowe, które umieścisz odpowiednio w treściach Twojego kanału, tak by były interesujące dla Twoich odbiorców i przyciągały ich uwagę. Materiały i treści tworzysz tylko raz, a one cały czas zarabiają na Twój sukces.

W jaki sposób promować produkty Zenbox.pl?

Produkty możesz promować na różne sposoby. Wszystko zależy od tego jak Ty chcesz to robisz i gdzie chcesz je promować. Możesz pisać artykuły i wpisy na bloga, stronę lub w mediach społecznościowych, umieszczając w nich linki lub banery reklamowe. Możesz polecać produkt i usługi w wiadomościach prywatnych własnym znajomym. Dobre miejsce do promocji to również grupy na Facebooku. Pamiętaj jednak by zawsze promować produkty w miejscach tematycznie powiązanych z tym, co promujesz. Dzięki temu zbudujesz zaufanie i wiarygodność.

Jakie produkty znajdują się w Zenbox.pl?

W Zenbox.pl masz szeroki wybór produktów przeznaczonych dla webmasterów, projektantów stron internetowych i każdego kto chce stworzyć stronę na własny użytek.

Co będziesz promować, jeśli dołączysz do programu?

  • pierwszy w Polsce hosting w chmurze,
  • rejestrację domen,
  • pocztę e-mail w zenbox,
  • certyfikaty SSL dla domen.

Ile można zarobić w programie Zenbox.pl?

Program partnerski oferuje 20% prowizję od każdego sprzedanego produktu i usługi. Wysokość prowizji jest niezmienna na zawsze. Minimalny próg wypłaty wynosi 100 zł. Prowizję otrzymasz również tak długo, jak klient będzie płacił za usługi zakupione w serwisie. Jedyny warunek wypłacenia prowizji jest taki, że klient nie może zrezygnować w niej w ciągu 45 dni od zakupu.

Wysokość Twoich zarobków w dużej mierze zależy do Ciebie i czasu jaki poświęcasz na polecenia. Im więcej i częściej to robisz, tym więcej zarabiasz. Ważne jest też by treści, które przekazujesz swoim odbiorcom były dla nich wartościowe i pomocne. To pomoże Ci osiągnąć zyski.

Chcesz zaktualizować naszą recenzję? Napisz kontakt@afiliat.pl

Jesteś już partnerem programu? Podziel się swoją opinią w komentarzu

O Autorze

Od 6 lat zajmuje się markeringiem afiliacyjnym. Ostatnie 3 lata skupiłem się na prowadzeniu i rozwijaniu własnych stron w branży finanse i suplementy diety. Liczne sukcesy na rynku polskim i europejskim pozwoliły mi zebrać wiedzę w jednym miejscu i rozpocząć dzielić się za pomocą platformy afiliat.pl
0 (0 ratings)

33 Recenzji

3 Czytelników

Ten program nie posiada jeszcze komentarzy