Program partnerski BitBay.net

Categories: Kryptowaluty
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Szukasz łatwego sposobu na zarobienie pieniędzy? To świetnie trafiłeś! Wyjaśnimy Ci na czym polega afiliacja w programie partnerskim Bitbay.net Z naszego artykułu dowiesz się czym jest program partnerski Bitbay.net , jak zacząć zarabiać, w jaki sposób promować produkty, jakie produkty możesz promować, a także ile możesz zarobić.

Programy partnerskie oparte o afiliację cieszą się ogromną popularnością wśród osób działających w Internecie. Jeśli chciałbyś wiedzieć, jak dołączyć do grona zadowolonych partnerów, czytaj dalej.

Czym jest Bitbay.net?

Bitbay.net jest programem afiliacyjnym, dzięki któremu Twoje kanały komunikacyjne – jak media społecznościowe, strona, blog mogą w końcu zacząć konkretnie zarabiać na Ciebie.

Program partnerski sprawia, że możesz zarabiać swoje pieniądze w łatwy sposób, tak jak tylko tego chcesz. Możesz pracować z dowolnego miejsca na ziemi, łącząc pracę zawodową z przyjemnościami, przy minimalnej dawce Twojego wysiłku.

Jeśli ktoś dołączy do giełdy BitBay z Twojego polecenia otrzymasz dożywotnią prowizję, którą dostaniesz automatycznie za każdą transakcję wykonaną przez Twoich odbiorców.

Jak zacząć zarabiać z Bitbay.net?

Nigdy jeszcze nie było prostszego sposobu na zarabianie pieniędzy. Aby zacząć wystarczy tylko kilka podstawowych kroków:

  • Własny kanał komunikacyjny (blog, strona internetowa, media społecznościowe, kanał YouTube, albo inne prowadzone przez Ciebie kanały, na których możesz udostępniać linki).
  • Utworzenie własnego konta w panelu giełdy i zalogowanie się.
  • Rejestracja w programie partnerskim.
  • Teraz możesz już pobrać materiały promocyjne – grafiki bądź linki. Dzięki nim będziesz zarabiać. Każda kolejna rejestracja to Twoje pieniądze.
  • Od teraz pieniądze mogą pojawiać się na Twoim koncie 24/7.

Prawda, że proste? Spróbuj, to nic nie kosztuje, a może przynieść Ci ogromne korzyści.

W jaki sposób promować produkty Bitbay.net?

Promowanie produktów jest równie proste, jak sama rejestracja. Wystarczy, że na swoim blogu lub stronie internetowej zamieścisz – ubrane w odpowiednią formę i treść – materiały promocyjne. Dostępne są w formie grafik lub linków.

Linki możesz też wysyłać swoim znajomym lub umieszczać je na różnego rodzaju grupach tematycznych na Facebooku. Pamiętaj jednak by zawsze zapoznać się z regulaminem grup i sprawdzić czy nie ma tam widocznego zakazu publikowania treści promocyjnych, reklamowych bądź sprzedażowych. Możesz też zakładać własne grupy i być całkowicie niezależnym od regulaminów. To wszystko jest niezwykle proste i wymaga tylko odrobiny Twojego zaangażowania. Materiały promocyjne wykonają dużą część pracy za Ciebie!

Jakie produkty znajdują się w Bitbay.net?

W programie partnerskim BitBay będziesz polecał giełdę walut cyfrowych. Jest to największa giełda w Europie Środkowo-Wschodniej i trzecia pod względem swojej wielkości w Europie. Giełda weszła na rynek polski w 2014 roku.

Założył ją Sylwester Suszek – popularyzator kryptowalut, członek Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin i prelegent wielu polskich i zagranicznych konferencji branżowych. W 2018 roku działalność giełdy przeniósł na Maltę, gdzie szybko i intensywnie się rozwija.

Giełda otrzymała liczne nagrody za swoją działalność. Są to m.in. Najlepsza Giełda Kryptowalut 2017 Cryptocurrency World Expo, Polska Nagroda Innowacyjności 2017 Polski Kongres Przedsiębiorczości, Najlepsza Giełda Kryptowalut Berlin Summit 2018 i Giełda Blockchain Roku Invest Cuffs 2019.

Ile można zarobić w programie partnerskim Bitbay.net?

W programie afiliacyjnym Twoje zarobki są uzależnione tylko od Twoich działań. Co musisz zrobić, żeby efektywnie zarabiać pieniądze?

  • Budować markę osobistą,
  • Tworzyć treści, które przyciągają odbiorców i cieszą się ich zaufaniem,
  • Umieszczać w ciekawy sposób swoje linki i materiały graficzne.

Program partnerski pozwala Ci osiągnąć zyski zależne od Twojego zaangażowania. Możesz otrzymać nawet 80% prowizji. Pieniądze otrzymujesz w takiej walucie, w jakiej została wykonana transakcja. Możesz zwiększać swoje zarobki dzięki kolejnym rejestracjom Twoich afiliantów na giełdzie. Progi prowizji rozpoczynają się od 25%, na 80% kończąc.

Chcesz zaktualizować naszą recenzję? Napisz kontakt@afiliat.pl

Jesteś już partnerem programu? Podziel się swoją opinią w komentarzu

Show More

Start typing and press Enter to search