Z platform do eventów online korzystają obecnie bardzo duże korporacje. Podczas pandemii dla wielu firm, seminaria internetowe stały się jednym z lepszym sposobów na interakcje ze swoimi potencjalnymi klientami. Nawet jeśli jest to rozwiązanie zyskowne, to prowadzenie eventów online może się okazać bardzo kłopotliwe.

Jaka jest najlepsza na rynku platforma do eventów online?

Najlepsza platforma do eventów online ułatwia nam nagrywanie, monitorowanie widzów oraz udostępnianie bez kompletnie żadnych trudności oraz także potrzeb wzywania doświadczonego informatyka.

Doskonała platforma do eventów online dla małych firm przede wszystkim powinno być w stanie dostarczać video na żywo o wysokiej jakości. Pomoże to w samej automatyzacji procesu sprzedaży oraz zaangażowania naszych leadów dzięki prezentacjom produktów, szkoleniom na żywo i nie tylko. Większość platform do eventów online zawiera takie funkcje, jak sondaże, wbudowane ankiety, oprogramowanie do mailowego marketingu, funkcje czatu na żywo, transmisje na żywo oraz wiele innych.

Poznaj najlepsze platformy do prowadzenia eventów online

Najlepsza platforma
1

ClickMeeting

ClickMeeting jest jedną z najpopularniejszych platform oprogramowania do webinariów na tejże liście, z przyjaznym oraz imponującym interfejsem dla użytkownika. Platforma ta ułatwia znacznie dotarcie do klientów w celu sprzedaży produktów, szkolenia oraz pojętego bardzo szeroko marketingu internetowego. Jest to bardzo dobrze zintegrowana oraz intuicyjna platforma, która zapewnia opcje seminariów zautomatyzowanych internetowych oraz dostosowanych zaproszeń.
98%
Najlepszy
Od 40 zł
ClickMeeting jest najlepiej przystosowany do wydarzeń online.
Razem z platformą otrzymujemy pakiet naprawdę jasnych instrukcji konfiguracji webinaru dzięki czemu nie musimy martwić się o kompletnie żadne techniczne kwestie. ClickMeeting także oferuje wgląd w statystyki, które dotyczą poprzednich seminariów oraz zainteresowania uczestników zbliżającym się webinarem. Cechy kluczowe to: obsługa wideo w jakości HD, możliwa obsługa wielu prezenterów, możliwość połączenia z YouTube i Facebookiem, opcje czatu oraz interaktywnych sesji, jak i oferowanie ankiet i głosowań w celu uzyskania opinii podczas przeprowadzanego webinaru.
2

GetResponse

Firma GetResponse zasłynęła jako specjalna platforma e-mail marketingu. Jednak zaczęła ona z czasem oferować bardzo szeroki wachlarz marketingowych rozwiązań, w tym rozwiązanie kompletne do prowadzenia webinariów. Platforma GetResponse umożliwia samo skonfigurowanie webinaru w ciągu kilku minut, a czasem i krócej. Inne marketingowe funkcje obejmują automatyczny marketing e-mailowy, autorespondery, segmentację list, landing page oraz wiele, wiele innych.
EXCELLENT
Dostępność mailingowej listy oraz programu do webinariów w jednym miejscu to strzał w dziesiątkę, ponieważ to pozwala w bardzo łatwy sposób śledzić wiadomości, które są wysłane zaraz po webinarze. Poza tym można bez żadnych problemów wysyłać uczestnikom zarejestrowanym przypomnienia oraz także wiadomości z podziękowaniami za udział w danym seminarium.
3

Livestorm

Livestorm jest silnym narzędziem, które stworzone zostało z myślą o wydajności, jak i bardzo sprawnej komunikacji wideo. Możemy go uzyskać łatwo w zasadzie z dowolnego urządzenia, w tym stacjonarnych komputerów, tabletów, laptopów oraz także telefonów komórkowych. Ich oprogramowanie również działa w przeglądarce dowolnej, bez kompletnie żadnych ograniczeń dotyczących wielkości webinaru.
EXCELLENT
4

WebinarJam

Platforma WebinarJam między innymi wyróżnia się przesyłaniem bezpośrednim strumieniowym na dany kanał YouRube jak także możliwością chronienia linków do poszczególnych webinariów hasłem.
EXCELLENT
WebinarJam jest jednym z najlepszym obecnie dostępnym oprogramowań do webinariów dla bardzo pokaźnego grona odbiorców. Jeśli mamy niewielką techniczną wiedzę dotyczącą konfigurowania webinaru, to ta niezmiernie łatwa w obsłudze platforma jest właśnie dla nas. Jest to wręcz idealne rozwiązanie, jeśli chcemy prowadzić internetowe seminaria w zautomatyzowany sposób oraz dla dużej grupy odbiorców.
5

WebinarNinja

Internetowe seminaria Ninja umożliwiają tworzenie czterech przeróżnych seminariów internetowych. Są to seminaria na żywo, zautomatyzowane, seria, jak i hybrydowe.
EXCELLENT
WebinarNinja jest potężnym oraz kompleksowym rozwiązaniem. Ufają mu główne marki, jak Podia, AppSumo, Printful oraz inne. Są znane one jako jedno z narzędzi najłatwiejszych w użyciu, dzięki stronom gotowym z podziękowaniami, a do tego stronom rejestracyjnym, które umożliwiają tworzenie webinaru w niecałe sześćdziesiąt sekund.

Wybierz najlepsze platformy do eventów online

Wybór platform do prowadzenia eventów online jest naprawdę spory. Każdy znajdzie platformę idealną dla siebie i prowadzonej działalności. Każdy ma inne wymagania oraz potrzeby. Jest w tym wybierać.