Afiliacja w pytaniach i odpowiedziach

Ile można zarobić na afiliacji?

Możliwości zarabiania na afiliacji są nieograniczone. Wszystko zależy od Twojego zaangażowania. Z naszego doświadczenia wiemy że możesz dziennie zarobić 10 zł, 100 zł a nawet 1000 zł i więcej. Zacznij korzystać z naszej bazy wiedzy afiliacji i nauczysz się zarabiać razem z nami.

Nie mam 18stu lat czy mogę zarabiać?

Tak swoją przygodę z marketingiem afiliacyjnym w wieku poniżej 18stu lat. Skorzystaj z naszych poradników jakie są możliwości rozliczenia z sieciami partnerskimi jeżeli masz mniej niż 18lat

Jaka tematyka jest najbardziej dochodowa?

Analizując stawki danych wydawców to najwięcej możemy zarobić w branży Crypto/Forex najczęściej otrzymujemy prowizję powyżej 1000 zł za poprawnie zweryfikowanego leada. Ale to nie oznacza że inne branże są mniej dochodowe. Np. ranking lub suplementy mogą okazać się łatwiejsze do promowania.

Jaka metoda promowania jest najlepsza?

Wszystko zależy od Twojej strategii i doświadczenie w branży afiliacji. Jeżeli jesteś początkujący to najlepszym rozwiązaniem będą social media i fora branżowe. W długim terminie najskuteczniejszą formą promowania afiliacji jest tworzenie i pozycjonowanie własnych stron sprzedażowych. Własne strony wymagają nakładu czasu i pieniędzy ale długo falowo przynoszą najlepsze wyniki. Więcej informacji znajdziesz w naszej bazie wiedzy.