Program partnerski Coinbase.com

Categories: Kryptowaluty
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Zastanawiasz się nad pracą z domu? Szukasz szybkiego sposobu na zarobienie pieniędzy? A może masz już swoją stronę internetową lub bloga i chciałbyś, żeby zaczęły na Ciebie realnie zarabiać? Już dziś możesz to zrobić z jednym z programów afiliacyjnych.

Programy afiliacyjne pozwalają na zarabianie pieniędzy za pomocą specjalnie wygenerowanych linków afiliacyjnych, polecających produkty. Generujesz link, wstawiasz go w stworzoną przez Ciebie treść i już! Tylko tyle! Link zarabia pieniądze za każdym razem, gdy ktoś kupi produkt z Twojego polecenia lub dokona rejestracji na stronie.

Czym jest Coinbase.com?

Coinbase to giełda kryptowalut. Dzięki dołączeniu do programu partnerskiego giełdy będziesz mógł ją polecać i zarabiać pieniądze.

Coinbase to jedna z największych, międzynarodowych giełd kryptowalut. Obliczono to na podstawie kilku czynników, takich jak: wolumen obrotu, ruch w witrynie i wycena. Kryptowaluty zyskują mocno na popularności. Wśród jednych z największych inwestorów w bitcoin znalazł się Elon Musk. Na zakup bitcoina przeznaczył aż 1,5 mld dolarów.

Jak zacząć zarabiać z Coinbase.com?

Nie potrzebujesz do tego nic więcej oprócz dostępu do Internetu i komputera. Wystarczy, że wykonasz tylko kilka kroków.

  • Zrejestrujesz się w programie partnerskim. Otrzymasz dostęp do swojego indywidualnego konta partnera, w którym znajdziesz materiały reklamowe, do wykorzystania w Twoich promocjach. Twoje konto pozwoli Ci też na śledzeni wyników, podjętych przez Ciebie i Twoich obserwatorów działań.
  • Stworzysz treści, w których umieścisz linki partnerskie i materiały reklamowe do kampanii.
  • Teraz już możesz otrzymać prowizję na swoje konto.

W jaki sposób promować produkty Coinbase.com?

Możesz promować produkty w dowolny, wybrany przez Ciebie sposób, najlepiej odpowiadający prowadzonym przez Ciebie kanałom i tworzonym treściom.

Gdzie możesz promować produkty?

  • Na stronie internetowej i blogu tworząc ciekawe i wartościowe dla Twoich odbiorców treści,
  • Na Facebooku,
  • W grupach Facebooka promujących produkty (tych stworzonych przez Ciebie lub już istniejących. Pamiętaj jednak by zawsze zapoznać się z regulaminem grupy).
  • Youtube, TikTok
  • Instagram – relacje, filmy, zdjęcia i opisy, linki bio, swipe up.

Wszędzie tam, gdzie jesteś aktywny i tworzysz treści, a także masz dostęp do sporej liczby aktywnych obserwujących.

Jakie produkty znajdują się w Coinbase.com?

Twoim celem w programie afiliacyjnym Coinbase będzie promowanie jednej z największych giełd kryprowalut. Dzięki każdej rejestracji i działaniom podjętym przez zarejestrowanych z Twoich lików użytkowników zyskasz odpowiednią prowizję. W Coinbase znajdziesz różnego rodzaju kryptowaluty, m.in. bitcoin.

Ile można zarobić w programie Coinbase.com?

Twoje zarobki uzależnione są zarówno od Twojego zaangażowani, jak i zaangażowania użytkowników. Przez pierwsze trzy miesiące otrzymasz 50% opłat osoby, którą polecisz. Twoim zadaniem będzie więc  utrzymanie jej zainteresowania i motywowanie do określonej aktywności.

W większości programów musisz osiągnąć dość wysoki próg wypłaty, by móc otrzymać swoje pieniądze. W Coinbase jest to jedynie 10 USD, albo równowartość tej kwoty w Twojej lokalnej walucie. Jest to bardzo niewielka kwota, więc nie powinno sprawić Ci trudności szybkie osiągnięcie takiego progu.

Chcesz zaktualizować naszą recenzję? Napisz kontakt@afiliat.pl

Jesteś już partnerem programu? Podziel się swoją opinią w komentarzu

Show More

Start typing and press Enter to search