Program partnerski Ecompartners.pl

Categories: E-commerce
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Programy partnerskie są jednym z najłatwiejszych sposobów na zarobienie pieniędzy w Internecie. Może z nich skorzystać każda osoba posiadająca swój profil w mediach społecznościowych, bloga lub stronę internetową, albo kanał na YouTube czy TikTok.

Uczestnictwo  w takim programie do niczego nie zobowiązuje, więc możesz się do niego przyłączyć bez żadnego problemu. Jeśli szukasz sprawdzonego sposobu na zarobienie pieniędzy w Internecie to mamy dla Ciebie garść informacji o jednej z najpopularniejszych sieci afiliacyjnych.

Czym jest Ecompartners.pl?

Ecompartners.pl jest programem partnerskim skierowanym do każdego, kto tylko chciałby zarabiać w Internecie. Jeśli masz swój kanał komunikacyjny to z powodzeniem możesz przyłączyć się do niego już teraz. Program oparty jest o afiliację, w której dostaniesz specjalnie wygenerowane linki do konkretnych produktów. Będziesz mógł umieścić je w swoich promocjach.

Program partnerski oferuje minimalną prowizję w wysokości 20%, a dołączenie do niego nic Cię nie kosztuje, ani nie zobowiązuje do niczego. Jeśli chcesz to sprzedajesz, a jeśli masz ochotę możesz w każdej chwili zrobić sobie przerwę. Autorzy programu podkreślają, że każda osoba jest dla nich wartościowa. Nie ma znaczenia jakie studia skończyłeś i jakie masz kwalifikacje zawodowe. Możesz liczyć na pomoc na każdym etapie Twojej współpracy.

Aktualnie w programie obecnych jest 3534 aktywnych partnerów, a zyski z ich sprzedaży osiągnęły prawie 4,5 mln złotych.

Jak zacząć zarabiać z Ecompartners.pl?

Rozpoczęcie współpracy jest bardzo proste i nic Cię nie kosztuje. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie przez specjalny formularz. Dzięki temu utworzysz indywidualne konto partnera i zyskasz do niego dostęp. Kiedy masz już konto możesz pobierać linki do konkretnych produktów i umieszczać je w swoich kanałach, tak by były atrakcyjne dla Twoich odbiorców. Kiedy ktoś dokona zakupu z poleconego przez Ciebie linku otrzymasz prowizję za dokonane zakupy.

W jaki sposób promować produkty Ecompartners.pl?

Produkty możesz promować wszędzie tam, gdzie masz kontakt ze swoimi odbiorcami (znajomymi, fanami Twojej strony). Program partnerski poleca do tego 7 wybranych metod. Możesz promować swoje linki na:

  • Instagramie,
  • Blogu,
  • TikToku,
  • YouTube,
  • Poprzez reklamy Google, Facebook bądź Instagram,
  • Facebook,
  • Legalne listy mailingowe.

Promuj wszędzie tam, gdzie jesteś obecny i docierasz treścią do swoich klientów.

Jakie produkty znajdują się w Ecompartners.pl?

W programie możesz promować przede wszystkim produkty fizyczne lub cyfrowe. Jeśli chodzi o produkty fizyczne mogą to być np. blendery, kadzidło, korektor postawy, projektor gwiazd, biżuteria, dyfuzor aromatyzujący, zegarki i wiele innych. Wśród produktów cyfrowych znajdziesz przede wszystkim e-booki.

Z siecią partnerską współpracuje wiele różnych marek i w zależności od ich potrzeb i ofert będziesz mógł promować wybrane produkty. Sam decydujesz co umieścić w swoich mediach. Wybierz takie produkty, które najlepiej pasują do treści, jakie tworzysz.

Ile można zarobić w programie partnerskim Ecompartners.pl?

Program partnerski Ecompartners.pl gwarantuje najwyższe prowizje na rynku. Minimalna prowizja to aż 20% od sprzedaży wybranego produktu.

Twoje zarobki zależą też od Ciebie i Twojego zaangażowania, a także jakości tworzonych przez Ciebie treści. Proponuj swoim potencjalnym klientom ciekawe i wartościowe treści, a na pewno zwiększysz zyski ze swojej sprzedaży.

Chcesz zaktualizować naszą recenzję? Napisz kontakt@afiliat.pl

Jesteś już partnerem programu? Podziel się swoją opinią w komentarzu

Show More

Start typing and press Enter to search