Program partnerski Ecompartners.pl

 1. Ocena programu:

Programy partnerskie są jednym z najłatwiejszych sposobów na zarobienie pieniędzy w Internecie. Może z nich skorzystać każda osoba posiadająca swój profil w mediach społecznościowych, bloga lub stronę internetową, albo kanał na YouTube czy TikTok. Uczestnictwo  w takim programie do niczego nie zobowiązuje, więc możesz się do niego przyłączyć bez żadnego problemu. Jeśli szukasz sprawdzonego sposobu […]

Autor Mateusz
Opublikowane 21 lipca, 2021

Opis

Programy partnerskie są jednym z najłatwiejszych sposobów na zarobienie pieniędzy w Internecie. Może z nich skorzystać każda osoba posiadająca swój profil w mediach społecznościowych, bloga lub stronę internetową, albo kanał na YouTube czy TikTok.

Uczestnictwo  w takim programie do niczego nie zobowiązuje, więc możesz się do niego przyłączyć bez żadnego problemu. Jeśli szukasz sprawdzonego sposobu na zarobienie pieniędzy w Internecie to mamy dla Ciebie garść informacji o jednej z najpopularniejszych sieci afiliacyjnych.

Czym jest Ecompartners.pl?

Ecompartners.pl jest programem partnerskim skierowanym do każdego, kto tylko chciałby zarabiać w Internecie. Jeśli masz swój kanał komunikacyjny to z powodzeniem możesz przyłączyć się do niego już teraz. Program oparty jest o afiliację, w której dostaniesz specjalnie wygenerowane linki do konkretnych produktów. Będziesz mógł umieścić je w swoich promocjach.

Program partnerski oferuje minimalną prowizję w wysokości 20%, a dołączenie do niego nic Cię nie kosztuje, ani nie zobowiązuje do niczego. Jeśli chcesz to sprzedajesz, a jeśli masz ochotę możesz w każdej chwili zrobić sobie przerwę. Autorzy programu podkreślają, że każda osoba jest dla nich wartościowa. Nie ma znaczenia jakie studia skończyłeś i jakie masz kwalifikacje zawodowe. Możesz liczyć na pomoc na każdym etapie Twojej współpracy.

Aktualnie w programie obecnych jest 3534 aktywnych partnerów, a zyski z ich sprzedaży osiągnęły prawie 4,5 mln złotych.

Jak zacząć zarabiać z Ecompartners.pl?

Rozpoczęcie współpracy jest bardzo proste i nic Cię nie kosztuje. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie przez specjalny formularz. Dzięki temu utworzysz indywidualne konto partnera i zyskasz do niego dostęp. Kiedy masz już konto możesz pobierać linki do konkretnych produktów i umieszczać je w swoich kanałach, tak by były atrakcyjne dla Twoich odbiorców. Kiedy ktoś dokona zakupu z poleconego przez Ciebie linku otrzymasz prowizję za dokonane zakupy.

W jaki sposób promować produkty Ecompartners.pl?

Produkty możesz promować wszędzie tam, gdzie masz kontakt ze swoimi odbiorcami (znajomymi, fanami Twojej strony). Program partnerski poleca do tego 7 wybranych metod. Możesz promować swoje linki na:

 • Instagramie,
 • Blogu,
 • TikToku,
 • YouTube,
 • Poprzez reklamy Google, Facebook bądź Instagram,
 • Facebook,
 • Legalne listy mailingowe.

Promuj wszędzie tam, gdzie jesteś obecny i docierasz treścią do swoich klientów.

Jakie produkty znajdują się w Ecompartners.pl?

W programie możesz promować przede wszystkim produkty fizyczne lub cyfrowe. Jeśli chodzi o produkty fizyczne mogą to być np. blendery, kadzidło, korektor postawy, projektor gwiazd, biżuteria, dyfuzor aromatyzujący, zegarki i wiele innych. Wśród produktów cyfrowych znajdziesz przede wszystkim e-booki.

Z siecią partnerską współpracuje wiele różnych marek i w zależności od ich potrzeb i ofert będziesz mógł promować wybrane produkty. Sam decydujesz co umieścić w swoich mediach. Wybierz takie produkty, które najlepiej pasują do treści, jakie tworzysz.

Ile można zarobić w programie partnerskim Ecompartners.pl?

Program partnerski Ecompartners.pl gwarantuje najwyższe prowizje na rynku. Minimalna prowizja to aż 20% od sprzedaży wybranego produktu.

Twoje zarobki zależą też od Ciebie i Twojego zaangażowania, a także jakości tworzonych przez Ciebie treści. Proponuj swoim potencjalnym klientom ciekawe i wartościowe treści, a na pewno zwiększysz zyski ze swojej sprzedaży.

Chcesz zaktualizować naszą recenzję? Napisz kontakt@afiliat.pl

Jesteś już partnerem programu? Podziel się swoją opinią w komentarzu

O Autorze

Od 6 lat zajmuje się markeringiem afiliacyjnym. Ostatnie 3 lata skupiłem się na prowadzeniu i rozwijaniu własnych stron w branży finanse i suplementy diety. Liczne sukcesy na rynku polskim i europejskim pozwoliły mi zebrać wiedzę w jednym miejscu i rozpocząć dzielić się za pomocą platformy afiliat.pl
0 (0 ratings)

33 Recenzji

2 Czytelników

 1. zaku600

  Współpracuje z Ecompartners już około rok, produkty są idealnie dobrane do sprzedaży przez internet co bardzo ułatwia sprzedaż. Wypłaty realizowane są bardzo szybko. Ogromny plus programu jest taki, ze osoby takie jak my które promują produty, wystarczy ze raz skierują osoby na stronę. Później już każdy sklep prowadzi remarketing, nawet jeżeli ktoś kto z naszego linku wszedł na stronę i kupi coś po tygodniu to i tak dostajemy pełną prowizje. Śmiało polecam, można fajnie zrobić.