Program partnerski G2a.co

Program partnerski oparty o afiliację pozwoli Ci zarobić pieniądze w prosty sposób, bez żadnego wkładu. Jeśli szukasz dodatkowego zarobku, prowadzisz bloga, stronę internetową lub inny kanał komunikacyjny i chciałbyś zacząć na tym zarabiać realne pieniądze, przeczytaj nasz artykuł. Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania, związane z gamingowym programem afiliacyjnym. Czym jest G2a.co? Program partnerski G2a.co oparty […]

Autor Mateusz
Opublikowane 21 lipca, 2021

Opis

Program partnerski oparty o afiliację pozwoli Ci zarobić pieniądze w prosty sposób, bez żadnego wkładu. Jeśli szukasz dodatkowego zarobku, prowadzisz bloga, stronę internetową lub inny kanał komunikacyjny i chciałbyś zacząć na tym zarabiać realne pieniądze, przeczytaj nasz artykuł. Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania, związane z gamingowym programem afiliacyjnym.

Czym jest G2a.co?

Program partnerski G2a.co oparty jest o linki referencyjne. Dzięki niemu będziesz mógł w prosty sposób zarobić pieniądze, jeśli posiadasz jakiś kanał komunikacyjny, w którym masz swoich zaangażowanych użytkowników.

Wszystko co musisz zrobić w programie, aby zarobić swoje pieniądze to udostępnianie linków referencyjnych Twoim użytkownikom lub przyjaciołom. Jeśli ktoś użyje Twojego linku Ty zarobisz pieniądze – za określone działanie.

Jak zacząć zarabiać z G2a.co?

Rozpoczęcie działania z G2a.co jest niezwykle proste. Wymaga od Ciebie jedynie posiadania dostępu do Internetu i rejestracji na stronie internetowej, w programie partnerskim. Kiedy już się zarejestrujesz uzyskasz dostęp do swojego indywidualnego konta partnera. Będziesz mógł tam generować swoje linki referencyjne. Możesz stworzyć ich tyle, ile tylko chcesz.

Kiedy masz już swoje linki wystarczy, że umieścisz je w wybranych przez Ciebie kanałach komunikacyjnych. Zarabiasz na swoich linkach 24 godziny od kliknięcia. Każde wejście aktywuje link na kolejne 24 godziny.

W jaki sposób promować produkty G2a.co?

Produkty możesz promować w dowolny, wybrany przez Ciebie sposób. Jeśli piszesz bloga lub masz stronę internetową swoje linki możesz umieścić w napisanych przez Ciebie postach. Jeśli posiadasz media społecznościowe: Instagram, Facebooka lub inne, możesz umieścić linki w przygotowanych przez Ciebie materiałach. Możesz też wysyłać linki swoim znajomym w prywatnej wiadomości. Możliwości są nieograniczone. Wszystko zależy tylko do Ciebie i Twojej wyobraźni.

Jakie miejsca możesz jeszcze wykorzystać do promowania produktów?

  • TikTok,
  • YouTube,
  • grupy na Facebooku.

Pamiętaj jednak, żeby stworzone przez Ciebie treści odpowiadały promowanym produktom. Wybierz takie produkty, które pasują do Twojego kanału. Ważne by tworzone przez Ciebie treści były spójne i wartościowe dla Twoich odbiorców.

Jakie produkty znajdują się w G2a.co?

W programie znajdziesz zarówno produkty cyfrowe, jak i produkty fizyczne. Od określonego rodzaju produktu zależy też Twoja prowizja. Są to głównie gry, triale, kody pre-paid, elektronika i gadżety gamingowe.

Znajdziesz tu produkty takich marek jak: Microsoft, Alison, Cipsoft, Gameforge, Common Games, Webzen, Logitech, Gigabyte, Msi, Gunnar i wiele innych.

Ile można zarobić w programie G2a.co?

Zarobki w programie uzależnione są głównie od Twojego zaangażowania i ilości udostępnianych przez Ciebie linków. Ważna jest też jakość tworzonych przez Ciebie treści, która na pewno przełoży się na wysokość Twoich zarobków.

Kolejnym czynnikiem jest też aktywność Twoich odbiorców, dlatego musisz zainteresować ich oferowanym produktem, ale też utrzymać przez jakiś czas ich uwagę i doprowadzić do finalnego zakupu. Planuj starannie swoje treści i pamiętaj by niosły wartość dla Twoich użytkowników.

Twoje zarobki będą też zależały od prowizji. Dla produktów cyfrowych w programie wynosi ona 5%, a dla produktów fizycznych4%.

Chcesz zaktualizować naszą recenzję? Napisz kontakt@afiliat.pl

Jesteś już partnerem programu? Podziel się swoją opinią w komentarzu

O Autorze

Od 6 lat zajmuje się markeringiem afiliacyjnym. Ostatnie 3 lata skupiłem się na prowadzeniu i rozwijaniu własnych stron w branży finanse i suplementy diety. Liczne sukcesy na rynku polskim i europejskim pozwoliły mi zebrać wiedzę w jednym miejscu i rozpocząć dzielić się za pomocą platformy afiliat.pl
0 (0 ratings)

33 Recenzji

2 Czytelników

Ten program nie posiada jeszcze komentarzy