Program partnerski Paxful.com

Zarabianie w Internecie to od dłuższego czasu już nasza naturalna codzienność. Czasem traktujemy ją jako okazję do dorobienia pieniędzy w celu podreperowania domowego budżetu, a czasem taka praca staje się naszym zajęciem na cały etat. Pomyśl sobie o tym, że nikt nie stoi nad Twoją głową, nie mówi kiedy i ile masz pracować… To jest […]

Autor Mateusz
Opublikowane 21 lipca, 2021

Opis

Zarabianie w Internecie to od dłuższego czasu już nasza naturalna codzienność. Czasem traktujemy ją jako okazję do dorobienia pieniędzy w celu podreperowania domowego budżetu, a czasem taka praca staje się naszym zajęciem na cały etat. Pomyśl sobie o tym, że nikt nie stoi nad Twoją głową, nie mówi kiedy i ile masz pracować… To jest możliwe!

Dzięki programom partnerskim opartym na afiliacji możesz być pewien, że Twoje pieniądze mnożą się przez całą dobę, gdy Ty polecasz produkty za pomocą specjalnie wygenerowanych linków afiliacyjnych.

Czym jest Paxful.com?

Paxful.com jest bitcoinowym programem partnerskim. Rejestrując się w programie zarabiasz za każdym razem kiedy osoba zaproszona przez Ciebie do przyłączenia się w platformie kupuje bitcoiny.

Paxful jest czołową platformą typu peer-to-peer. Na rynku intensywnie działa już od 5 lat. Dzięki swoim działaniom umożliwia swoim użytkownikom łatwy handel bitconami. Z platformy korzystają miliony ludzi na całym świecie.

W platformie masz możliwość dokonania płatności aż na 300 sposobów. Nawet jeśli nie masz swojego konta bankowego, platforma ma dla Ciebie inny sposób, w jaki możesz dokonać swojej płatności! A wszelkie transakcje są bardzo dobrze chronione rachunkiem depozytowym.  Twoje środki są więc całkowicie bezpieczne.

Największą misją firmy jest równy dostęp do usług finansowych dla wszystkich ludzi na całym świecie.

Jak zacząć zarabiać z Paxful.com?

Program partnerski wymaga jedynie, żebyś zarejestrował się na stronie za pośrednictwem dostępnego formularza. Dobrze jeśli będziesz też posiadał konkretną grupę odbiorców, do których będziesz mógł kierować swoje treści i polecenia. Może to być grono Twoich fanów na Facebooku, na Instagramie, TikToku, YouTube, blogu, stronie internetowej lub grupie Facebooka.

Kiedy już zarejestrujesz się w programie partnerskim otrzymasz dostęp do konta partnera, w którym znajdziesz wszelkie potrzebne do promocji materiały i linki partnerskie, które będziesz mógł udostępniać swoim odbiorcom.

Teraz już wystarczy tylko pobrać link i możesz działać! Ubierz go w ciekawą i wartościową dla Twoich odbiorców treść, a na pewno odpłacą Ci zyskiem.

W jaki sposób promować produkty Paxful.com?

Paxful nie nakłada właściwie żadnych ograniczeń na swoich partnerów. Możesz promować produkty w taki sposób w jaki  tylko chcesz. Wszystko zależy od Twojego pomysłu, inwencji i kreatywności. Możesz to robić poprzez posiadane przez Ciebie kanały komunikacyjne, jak Facebook czy Instagram, blog lub strona internetowa, YouTube lub TikTok.

Udostępnione linki muszą zostać tylko wplecione przez Ciebie w interesującą i niosącą wartość dla Twoich odbiorców treść. Dobrze jeśli produkty będą dopasowane do treści prowadzonego przez Ciebie kanału. To buduje zaufanie wśród Twoich użytkowników.

Jakie produkty znajdują się w Paxful.com?

Twoim zadaniem w programie będzie reklamowanie platformy handlowej peer-to-perr, której przedmiotem obrotu są ktyptowaluty (bitcoiny, tethery i ethereum), a także pozyskanie rejestracji w serwisie.

Musisz więc postarać się by sprowadzić klientów na platformę Paxful. A Ty zarobisz część ich opłaty depozytowej, za każdy dokonany przez nich zakup.

Ile można zarobić w programie partnerskim Paxful.com?

Twoje zarobki w dużej mierze uzależnione są od tego, jakie będzie Twoje zaangażowanie. Im więcej i lepiej polecasz swoim odbiorcom, tym więcej klientów zyskasz. A im więcej masz klientów, tym wyższe Twoje zarobki. Pamiętaj, że muszą oni być aktywni i dokonywać zakupu.

Prowizja jaką otrzymasz to 50% opłaty depozytowej od transakcji klientów, który sprowadzisz osobiście na platformę. Otrzymasz też 10% opłaty depozytowej od transakcji użytkowników sprowadzonych przez klientów z Twoich poleceń.

Chcesz zaktualizować naszą recenzję? Napisz kontakt@afiliat.pl

Jesteś już partnerem programu? Podziel się swoją opinią w komentarzu

O Autorze

Od 6 lat zajmuje się markeringiem afiliacyjnym. Ostatnie 3 lata skupiłem się na prowadzeniu i rozwijaniu własnych stron w branży finanse i suplementy diety. Liczne sukcesy na rynku polskim i europejskim pozwoliły mi zebrać wiedzę w jednym miejscu i rozpocząć dzielić się za pomocą platformy afiliat.pl
0 (0 ratings)

33 Recenzji

2 Czytelników

Ten program nie posiada jeszcze komentarzy