Program partnerski X-kom.pl

Categories: E-commerce
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Programy partnerskie pozwalają na łatwe zarobienie pieniędzy bez wychodzenia z domu. Jedyne co będzie potrzebne do rozpoczęcia pracy to komputer, telefon, własny kanał komunikacyjny (Instagram, Facebook, blog, strona internetowa, TikTok, YouTube).

W programie partnerskim możesz zarabiać dzięki polecaniu specjalnie wygenerowanych linków afiliacyjnych. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapraszamy Cię do naszego artykułu.

Czym jest Salesmasters.x-kom.pl?

Salesmasters.x-kom.pl jest programem partnerskim opartym na afiliacji, w którym dzięki przypisanym do Twojego konta partnera linkom, możesz polecać bardzo konkretne produkty. Dzięki uczestnictwie w programie możesz łatwo zarobić swoje pieniądze.

Rejestracja w serwisie jest całkowicie darmowa, nie musisz nic płacić, ani ponosić żadnych kosztów związanych z partnerstwem. Nie jesteś też do niczego zobowiązany. Swoje produkty możesz polecać wtedy kiedy tylko chcesz.

Jak zacząć zarabiać z Salesmasters.x-kom.pl?

Jeśli chcesz zacząć działać w programie partnerskim będziesz musiał założyć konto w serwisie SalesMasters. Zrobisz to w bardzo prosty sposób, za pomocą formularza. Kiedy uzyskasz już dostęp do swojego indywidualnego konta partnera możesz wybierać wśród tysięcy produktów. Wybierz konkretny produkt i wygeneruj link. Teraz możesz polecać produkty w swoich kanałach komunikacyjnych.

Kiedy Twoi odbiorcy kupią produkty z wygenerowanych przez Ciebie linków otrzymasz odpowiednią prowizję. Dla każdego produktu mogą się one nieco różnić.

W jaki sposób promować produkty Salesmasters.x-kom.pl?

Program nie na nakłada na Ciebie ograniczeń w zakresie sposobu polecania produktów. Sam decydujesz, jak, kiedy i gdzie chcesz je polecać. Możesz wybrać jeden lub kilka prowadzonych przez Ciebie kanałów komunikacji.

Wystarczy, że w treści Twoich postów, artykułów lub filmików umieścisz specjalnie wygenerowane dla Ciebie linki. Pamiętaj jednak by wybierać zawsze programy i produkty dopasowane do treści Twojego kanału. Treści muszą odpowiadać potrzebom Twoich klientów, nieść dla nich konkretną wartość, a także budować zaufanie. Zaufanie najlepiej zbudujesz przekazując im treści wysokiej jakości, kierując je na jeden lub kilka wybranych tematów. Twórz treści po które przychodzą do Ciebie Twoi odbiorcy, nie wyskakuj jak filip z konopi, bądź spójny w tym, co tworzysz. Dzięki zbudowanemu zaufaniu Twoje polecenia będą bardziej wartościowe i przyniosą Ci zyski.

Jakie produkty znajdują się w x-kom.pl?

W SalesMasters będziesz polecał głównie wszelkiego rodzaju elektronikę, od telefonów, drukarek, po komputery i akcesoria komputerowe. Możesz polecać produkty takich marek, jak:

 • Samsung,
 • Dell,
 • LG,
 • Motorola,
 • Philips,
 • HP,
 • Logitech,
 • Canon,
 • Xiaomi,
 • Lenovo,
 • Lexmark,
 • Cisco Partner.

Ile można zarobić w programie Salesmasters.x-kom.pl?

W programie partnerskim im więcej produktów polecasz, tym więcej możesz zarobić. Twoje zaangażowanie jest tutaj kluczową kwestią. Im częściej polecasz swoje produkty, tym więcej pieniędzy uzyskasz.

SalesMaster oferuje prowizje na poziomie od 1 do 6%. Od każdego dokonanego zakupu z Twojego linka polecającego otrzymasz określoną kwotę na swoje konto. Możesz ją wypłacić za pomocą formularza dostępnego na stronie. Otrzymasz również dokument PIT w odpowiednim czasie, więc wszystko przebiega w pełni legalnie i bezpiecznie.

Swoje prowizje możesz wypłacać nie częściej niż co 45 dni, a do ich wypłacenia konieczne jest zgromadzenie na koncie minimum 100 zł.

Chcesz zaktualizować naszą recenzję? Napisz kontakt@afiliat.pl

Jesteś już partnerem programu? Podziel się swoją opinią w komentarzu

Show More

Start typing and press Enter to search