Program partnerski Xtb.com

Categories: Finanse
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Afiliacja to jeden z najprostszych sposobów na zarabianie w Internecie. Prowadzisz stronę internetową, bloga lub media społecznościowe i chciałbyś, aby Twój czas spędzony na przygotowaniu treści przynosił Ci zyski? Odpowiemy Ci jak to zrobić z programem partnerskim Xtb.com. To niezwykle proste.  Wszystkiego dowiesz się z naszego artykułu!

Czym jest Xtb.com?

Program partnerski Xtb.com to program oparty o afiliację. Wystarczy, że udostępnisz linki i materiały reklamowe, które zostaną Ci dostarczone w Twoim indywidualnym panelu partnera.

Jeśli przystąpisz do programu partnerskiego będziesz współpracować z wielokrotnie nagradzaną platformą inwestycyjną Xtb.com. Jest ona jednym z największych liderów na rynku. Firma posiada 14 letnie doświadczenie na rynku polskim, brytyjskim, niemieckim i francuskim.

Jak zacząć zarabiać z Xtb.com?

Chcesz zacząć zarabiać z programem partnerskim? Nic prostszego. Wystarczy, że zarejestrujesz się w programie jako partner. W tym celu wypełnisz formularz dostępny na stronie. Po aktywacji konta uzyskasz do niego dostęp. Znajdziesz tam specjalnie wygenerowany link, który będziesz mógł udostępnić swoim odbiorcom na prowadzonej przez Ciebie stronie, blogu lub w mediach społecznościowych.

Możesz również pobierać materiały reklamowe, które umieścisz w dowolnym miejscu na Twojej stronie internetowej. Po zalogowaniu na swoje konto uzyskasz dostęp do wszelkich materiałów reklamowych.

Zarabianie z programem partnerskim wymaga tylko minimalnej ilości Twojego wysiłku i tworzenia angażujących treści. Wszystkie materiały dostaniesz w programie partnerskim.

W razie pytań i problemów możesz liczyć na profesjonalne wsparcie ze strony indywidualnego opiekuna. Pomoże on w zoptymalizowaniu kampanii i konwersji, tak byś mógł zwiększać swoje zyski.

W jaki sposób promować produkty Xtb.com?

Wszystko zależy tylko od Twojej inwencji. Jednak jest kilka podstawowych dróg promocji , które warto wykorzystać w pierwszej kolejności. Gdzie i jak możesz promować produkty?

  • Na prowadzonych przez Ciebie stronach lub blogach. Wystarczy tylko, że stworzysz dla swoich odbiorców przyjazne, angażujące i wartościowe treści, w których umieścisz linki lub inne materiały reklamowe.
  • W grupach Facebooka – stworzonych przez Ciebie lub innych użytkowników. Możesz udostępnić linki ubrane w ładną treść, która sprzedaje.
  • W swoich mediach społecznościowych tworząc angażujące i ciekawe posty.
  • Tworząc newsletter. Wykorzystasz do promocji maile,
  • Używając w swoich promocjach raportów przydatnych Twoim klientom, by nie stracili żadnej okazji do zarobienia pieniędzy.

Nie musisz wcale pracować ciężko! Pracuj mądrze i wykorzystaj dobrze czas, który masz.

Jakie produkty znajdują się w Xtb.com?

XTB oferuje swoim klientom wielokrotnie nagradzaną platformę inwestycyjną X5Station, a także błyskawiczną realizację zleceń. W platformie można znaleźć komentarze rynkowe, kalkulator inwestycyjny, statystyki efektywności oraz wiele innych.

Do innych zadań platformy należy również kompleksowa edukacja klientów. Platforma udostępnia więc dostęp do materiałów w serwisie Trading Academy, Bazy Wiedzy a także do Kursu dla Początkujących.

Klienci mają również możliwość bycia częścią społeczności traderów. Wśród produktów znajdują się tutaj m.in. spotkania inwestorskie Trading Club.

Wszystkie powyższe produkty będziesz mógł polecać przystępując do programu partnerskiego XTB.

Ile można zarobić w programie partnerskim Xtb.com?

W programie partnerskim Twoje zarobki uzależnione są od zaangażowania i wartościowych treści, jakie tworzysz. Ważne jest również zaufanie jakie budujesz w kontakcie ze swoim klientem.

Twórz więc wartościowe i przydatne Twoim odbiorcom treści, z których będą chcieli korzystać. Buduj ich zaufanie poprzez swoją autentyczności i dostępność. Wykorzystaj mądrze czas przeznaczony na pracę. Nie musisz pracować dużo, ale twórz dobre treści. Udostępnione przez Ciebie linki będą pracowały na Twój sukces.

Chcesz zaktualizować naszą recenzję? Napisz kontakt@afiliat.pl

Jesteś już partnerem programu? Podziel się swoją opinią w komentarzu

Show More

Start typing and press Enter to search