Program partnerski Landingi.com

Categories: IT I Marketing
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Dzięki programom partnerskim, tak popularnym od wielu lat możesz w prosty sposób zarobić pieniądze. Posiadasz media społecznościowe, bloga albo kanał na YouTube tematycznie powiązany z produktami promowanymi w programie? Spróbuj swoich sił z programem partnerskim. Nie zobowiązują Cię one do niczego. Możesz tworzyć swoje materiały wtedy kiedy tylko chcesz. Dzięki temu możesz zostać swoim własnym szefem i samodzielnie organizować swoją pracę. Pracujesz i zarabiasz tyle ile chcesz.

Program afiliacyjny polega na promowaniu produktów za pomocą specjalnie stworzonych linków afiliacyjnych lub materiałów reklamowych, które odsyłają odbiorcę do konkretnego produktu. Jeśli dokona zakupu bądź rejestracji, na Twoim koncie pojawią się pieniądze.

Czym jest Landingi.com/pl?

Landingi.com/pl to platforma umożliwiająca samodzielne działania marketingowe. W platformie możesz stworzyć idealny landing page dla swojego bloga lub strony internetowej. Ale to nie wszystko… Jest o wiele więcej możliwości, o których dowiesz się dalej.

Landingi.com/pl to również program partnerski, który umożliwia Ci zarabianie pieniędzy dzięki polecaniu produktów dostępnych na stronie przez linki afiliacyjne bądź materiały reklamowe, które uzyskasz w swoim koncie partnera.

Jak zacząć zarabiać z Landingi.com/pl?

Wystarczy, że zarejestrujesz się w programie na stronie internetowej Landingi.com/pl. Po rejestracji otrzymasz dostęp do indywidualnego konta partnera, w którym będziesz mógł wygenerować swoje linki afiliacyjne i materiały reklamowe. Każdy z nich posiada specjalny parametr, dzięki któremu każda zarejestrowana osoba, która skorzysta z produktów dostępnych na stronie zostanie przypisana jako polecona przez Ciebie. Za każdy zakupiony przez nią produkt zostanie naliczona odpowiednia prowizja, która trafi na Twoje konto.

Nie ma nic prostszego! Wystarczy tylko kilka kroków:

  1. Rejestracja na platformie w programie partnerskim.
  2. Zalogowanie na konto partnera.
  3. Wygenerowanie linków lub materiałów reklamowych.
  4. Stworzenie atrakcyjnych dla odbiorców treści i umieszczenie w nich linków lub materiałów reklamowych.
  5. Za każdy zakup dostaniesz odpowiednią prowizję.

W jaki sposób promować produkty Landingi.com/pl?

Produkty możesz promować w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu. Sposób w jaki to robisz również należy do Twojej inwencji. Jedyne co musisz posiadać to dostęp do komputera i Internetu, a także aktywne media społecznościowe, bloga, stronę internetową, TikToka bądź kanał YouTube. Możesz też promować produkty na forach internetowych lub grupach Facebooka. Wszystko zależy tylko od Ciebie. Nie ma w tym względzie wielkich wymagań. Nie musisz mieć nawet dużej liczy obserwujących. Możesz zacząć w każdym momencie. Buduj tylko zaangażowaną społeczność i twórz dla niej wartościowe treści.

Jakie produkty znajdują się w Landingi.com/pl?

Landingi.com/pl to przede wszystkim kreator do tworzenia landing page, pop-upów, stron mobilnych oraz lejków sprzedażowych. Jest przeznaczony dla każdego użytkownika, nawet bez umiejętności graficznych czy programistycznych. Można w nim znaleźć ponad 400 szablonów do tworzenia wspaniałych i przyciągających uwagę treści.

Ile można zarobić w programie Landingi.com/pl?

W programie partnerskim zarabiasz tyle ile chcesz i kiedy chcesz. Wszystko zależy tylko od Ciebie. Im więcej czasu i zaangażowania włożysz w budowane przez Ciebie treści, tym więcej pieniędzy pojawi się na Twoim koncie.

Program oferuje 25% prowizji od każdego sprzedanego produktu. Dodatkowo klient nie musi od razu kupować produktu, po kliknięciu w link ma na to 90 dni. Jeśli kliknie w link polecający ponownie po upływie tego czasu, będzie on naliczany ponownie. Ważne by ten link był ostatnim klikniętym przed zakupem klienta.

Chcesz zaktualizować naszą recenzję? Napisz kontakt@afiliat.pl

Jesteś już partnerem programu? Podziel się swoją opinią w komentarzu

Show More

Start typing and press Enter to search