Program partnerski to wspaniała okazja do tego by wykorzystać powadzone przez siebie kanały komunikacyjne do zarabiania pieniędzy. Zwłaszcza jeśli prowadzić bloga pewnie odczuwasz chęć by chociaż koszty jego prowadzenia w jakiś sposób Ci się zwróciły. Własna domena, hosting czy materiały go tworzenia ciekawych i wartościowych treści kosztują… Dlatego też jeśli chciałabyś zacząć zarabiać na swoich kanałach komunikacyjnych, mamy dla Ciebie kilka wskazówek.

Programy afiliacyjne polegają na polecaniu produktów i usług za pomocą specjalnie wygenerowanych linków afiliacyjnych, przypisanych do Twojego indywidualnego konta. Dzięki nim Twoi użytkownicy kupując produkty przyczyniają się do pomnażania zysków w Twoim portfelu.

Czym jest Cashinpills.com?

Wszystko odbywa się zupełnie za darmo. Nie musisz nic płacić, ani w nic inwestować. Wystarczy, że dołączysz do programu i będziesz polecał produkty w wybranych przez Ciebie kampaniach. Partnerem programu może zostać każdy, kto tylko posiada lub planuje założyć określony kanał komunikacyjny: blog, stronę internetową, Facebooka, Instagram, TikTok, YouTube bądź inny.

Cashinpills.com to program partnerski, który został uruchomiony 18 listopada 2009 roku. Program oferuje zarobki z handlu dobrami, które są łatwe do konwersji, takimi jak leki na potencję, feromony, produkty na odchudzanie, produkty dla kulturystów. Program partnerski płaci 30% od transakcji i dopuszcza ruch z 200 krajów. Istnieje również system poleceń, który daje 5% dochodu od poleceń​1​.

Parametry programu to:

 • Dostępne języki szablonu sklepu: rosyjski, angielski
 • Częstotliwość płatności: raz w tygodniu
 • Domena i hosting: tak
 • Sklepy publiczne: tak
 • Rozliczenia: wewnętrzne i zewnętrzne
 • Metody płatności: Webmoney​

Jak zacząć zarabiać z Cashinpills.com?

Zarabianie z CashInPills jest bardzo proste. Jedyne działania jakie musisz wykonać to zarejestrować się w programie partnerskim na stronie internetowej, wybrać określoną kampanię i wygenerować link, który umieścisz później w tworzonych przez Ciebie treściach. Linki możesz umieszczać w swoich mediach społecznościowych, na stronie lub blogu.

Do rozpoczęcia pracy potrzebujesz jedynie komputera i dostępu do Internetu. Nic więcej. To naprawdę bardzo proste!

W jaki sposób promować produkty Cashinpills.com?

Produkty możesz promować w dowolny, wybrany przez Ciebie sposób. Jeśli piszesz bloga lub posiadasz stronę internetową możesz umieścić linki w napisanych przez Ciebie artykułach. Pamiętaj jednak by ich treść niosła realną wartość dla Twoich użytkowników, a link i promocja były odpowiednio wkomponowane w tekst.

Możesz też w dowolny sposób wykorzystać do tego media społecznościowe. Dobrze przeprowadzone stories, filmik czy post może też świetnie sprzedawać. Pamiętaj by być autentycznym, spójnym i proponować swoim odbiorcom produkty dostosowane do kontentu, jaki tworzysz. Dzięki temu zyskasz zaufanie i zbudujesz prawdziwą markę osobistą.

Jakie produkty znajdują się w Cashinpills.com?

W programie CashInPills będziesz pośredniczyć w sprzedaży produktów takich jak:

 • suplementy,
 • tabletki odchudzające,
 • preparaty na potencję,
 • feromony,
 • produkty dla kulturystów,
 • a także wiele innych.

Ile można zarobić w programie Cashinpills.com?

Zarobki w programie uzależnione są od Twoich działań. Im więcej i lepiej polecasz, tym więcej zarabiasz. Ważne jest też zaangażowanie Twoich użytkowników. Musisz więc zyskać i utrzymać ich uwagę. Im więcej Twoi użytkownicy kupują, tym więcej pieniędzy pojawia się na Twoim koncie.

Po zakupie produktu zostanie Ci wypłacona odpowiednia prowizja. Sam możesz wybrać określone kampanie z prowizją odpowiadającą Twoim potrzebom.