Jedną z najczęściej wybieranych metod na zarabianie online jest afiliacja, czyli, krótko mówiąc, polecanie produktów innym użytkownikom. W chwili, gdy dokonają oni zakupu, na nasze konto naliczana jest prowizja, którą możemy wypłacić na konto bankowe.

Zarabianie na afilacji nie wymaga jakiejkolwiek inwestycji, czy szczególnego wykształcenia (wszelkie niezbędne materiały szkoleniowe otrzymujemy za darmo od platformy), dlatego pracę taką może wykonywać każdy – student, samotna matka, senior czy kobieta w ciąży.

Czym jest Nutriprofits.com

Nutriprofits.com to jeden z najchętniej wybieranych programów partnerskich na rynku, specjalizujący się w promocji różnego rodzaju suplementów diety. Partnerem serwisu może zostać zasadniczo każdy człowiek, który ukończył osiemnasty rok życia. Aby rozpocząć współpracę z Nutriprofits, nie trzeba przesyłać CV, ani nawet podpisywać jakiejkolwiek umowy. Jedynym krokiem jest potwierdzenie chęci zarabiania poprzez wypełnienie formularza kontaktowego na stronie głównej serwisu.

Nutriprofits.com zarobki

Program partnerski NutriProfits to sieć afiliacyjna założona w 2013 roku przez marketerów afiliacyjnych z wieloletnim doświadczeniem. Oferują oni wysokiej jakości produkty z branży zdrowia i urody, które mogą być promowane w ponad 100 krajach. Afilianci mogą zarabiać prowizje do 40% oraz 20% z przyszłych zamówień swoich poleconych osób​.

Istnieje szeroka gama produktów, które można promować, obejmujących nisze takie jak odchudzanie, kulturystyka, łysienie, oczyszczanie jelit, nootropiki, męskie wzmocnienie, przeciwstarzenie, żylaki, trądzik i wiele innych​.

Niezależnie od źródła ruchu, NutriProfits zapewnia, że promujesz swojej publiczności produkty najwyższej jakości, wykonane z najwyższej jakości składników​

Co wyróżnia tę sieć afiliacyjną, to fakt, że została założona przez afiliantów. Korzyścią z tego jest to, że marketerzy afiliacyjni rozumieją, czego inni afilianci potrzebują pod względem wsparcia​.

Są różne sposoby promocji, ale szczególnie zachęca się do tworzenia wartościowych stron internetowych i blogów z unikalną i interesującą treścią​.

Serwis Nutriprofits oferuje swoim partnerom kilkadziesiąt różnych produktów do wyboru, darmowe materiały szkoleniowe i marketingowe, a także możliwość promowania produktów na wielu różnych rynkach jednocześnie. Sprawia to, że jeśli tylko potrafimy w przekonujący sposób zachęcać innych do skorzystania z określonej promocji, oraz dobrze orientujemy się w sieci, mamy spore szanse na zarobienie z Nutriprofits całkiem sporej gotówki. 

Jak zacząć zarabiać z Nutriprofits.com?

Aby zacząć zarabiać na platformie Nutriprofits, należy jedynie aktywować swoje konto – dzieje się to automatycznie po potwierdzeniu rejestracji. W chwili, gdy tego dokonamy, możemy od razu zacząć promować dostępne na Nutriprofits produkty. Warto jednak poświęcić chwilę, by zapoznać się z ofertą tej platformy i ustalić, jakie produkty będzie nam promować najłatwiej. Zastanówmy się, w jaki sposób korzystamy na co dzień z internetu, jakie strony odwiedzamy i w jaki sposób mogą one przydać  się w naszej nowej pracy online.

Aby realnie zarabiać, musimy w odpowiedni sposób dobrać target docelowy naszej promocji.  Mówiąc prościej – promując konkretne produkty, upewnijmy się że dotarliśmy do osób, które rzeczywiście mogą być nimi zainteresowane. Jako, że nasza praca polega na skutecznym promowaniu produktów, pierwszą prowizję otrzymamy dopiero po dokonaniu zakupu przez klienta. Naszym głównym zadaniem będzie więc dopasowanie produktu do odbiorcy.

W jaki sposób promować produkty Nutriprofits.com

Istnieje mnóstwo sposobów, na jakie możemy promować  produkty dostępne w serwisie Nutriprofits.com. Wbrew pozorom, aby prowadzić taką działalność, nie musimy posiadać własnej strony internetowej, ani nawet bloga – choć z pewnością w zauważalny sposób ułatwiłoby nam to pracę, szczególnie na początku naszej przygody z Nutriproits.

Produkty promowali będziemy za pomocą naszego indywidualnego linku polecającego – każdy z partnerów ma indywidualny, dlatego nie ma możliwości, by ktoś inny zarobił korzystając z naszej pracy. Linkiem tym należy w naturalny sposób dzielić się z innymi użytkownikami sieci – możemy skorzystać z własnej strony czy bloga, sieci społecznościowych, forów internetowych etc.

Bardzo ważne jest jednak, by nasz post pisany był w sposób naturalny – nie ma on być napisany w ewidentnej formie sprzedażowej, lecz dobrą radą czy wskazówką. Dobrym pomysłem na początek działalności może być wypromowanie produktów Nutriprofits wśród znajomych,  którzy mogą być nimi zainteresowani.

Jakie produkty znajdują się w Nutriprofits.com?

W ofercie Nutriprofits znajduje się cała gama szeroko pojętych suplementów diety – od produktów wspomagających odchudzanie, przez te podnoszące odporność na produktach dla kulturystów skończywszy.

Tak szeroka gama dostępnych opcji sprawia, że praktycznie każdy partner projektu Nutriprofits szybko znajduje optymalny dla siebie produkt, którego promocją może się skutecznie zająć. Z Nutriprofits zajmujemy się promocją produktów uznanych marek (jak np. ProFlexen, Testolan czy Thyrolin) co sprawia, że potencjalni klienci mają świadomość ich renomy i chętnie decydują się na zakup. 

Warto podkreślić, że decydując się na partnerstwo z Nutriprofits nie zobowiązujemy się do promocji wszystkich dostępnych produktów. Samodzielnie wybieramy te, które najbardziej nas interesują i promujemy je w dowolny sposób, według własnego uznania. W sumie do wyboru mamy około 40 produktów, co powinno być satysfakcjonującą liczbą nawet dla wymagających partnerów.

Ile można zarobić w programie partnerskim Nutriprofits.com

To, ile konkretnie zarobimy zależy od naszego zaangażowania, skuteczności przyjętych technik, a także wysokości prowizji od każdego sprzedanego produktu. O ten ostatni czynnik nie mamy jednak co się martwić  – z Nutriprofits prowizje dla partnera wahają się zazwyczaj w granicach 30-40%. Oznacza to, że za każdą sprzedaną sztukę preparatu o wartości 200 złotych, możemy uzyskać aż do 80 zł zarobku.

Serwis Nutriprofits jest unikalny, ponieważ pozwala w praktyce na pasywne zarabianie. Naszym jedynym zadaniem jest skuteczne wypromowanie produktu, do czego bardzo często wystarczy po prostu umiejętne zamieszczenie linku polecającego.

Od tej pory za każdym razem, gdy ktoś zakupi produkt dostępny przez nasz link partnerski, na nasze konto na platformie NutriProfits spływać będzie prowizja. Nie ma tu żadnego limitu – z naszego linku skorzystać może nawet kilkaset osób dziennie, a my i tak za  każdy skuteczny zakup otrzymamy odpowiednią  prowizję.

Wynagrodzenie to uzyskamy również w przypadku, gdy konkretna osoba po raz kolejny skorzysta z naszego linku partnerskiego.  Serwis Nutriprofits oferuje stały (niewygasający) plik cookie, co oznacza, że prowizja zostanie nam naliczona nawet, gdy klient skorzysta z naszego linku kilka miesięcy po tym, jak go zamieściliśmy!