Program partnerski Clickmeeting.com

Prowadzenie przez Ciebie mediów społecznościowych, bloga lub strony internetowej nie musi być tylko i wyłącznie przyjemnością. Dzięki swoim kanałom komunikacyjnym możesz również zacząć skutecznie zarabiać i cieszyć się wolnym czasem, podczas gdy Twoje media cały czas generują zysk. Najprostszym ze sposobów na pozyskiwanie dochodów przez Internet jest dołączenie do programu partnerskiego sieci afiliacyjnej. Jeśli chcesz […]

Autor Mateusz
Opublikowane 9 sierpnia, 2021

Opis

Prowadzenie przez Ciebie mediów społecznościowych, bloga lub strony internetowej nie musi być tylko i wyłącznie przyjemnością. Dzięki swoim kanałom komunikacyjnym możesz również zacząć skutecznie zarabiać i cieszyć się wolnym czasem, podczas gdy Twoje media cały czas generują zysk.

Najprostszym ze sposobów na pozyskiwanie dochodów przez Internet jest dołączenie do programu partnerskiego sieci afiliacyjnej. Jeśli chcesz wiedzieć czym jest jeden z programów partnerskich, jak możesz zacząć z nim zarabiać, w jaki sposób promować produkty, jakie produkty będziesz promować i ile możesz zarobić, koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Czym jest Clickmeeting.com?

ClickMeeting to platforma, która powstała w 2011 roku. Jest to przede wszystkim narzędzie do prowadzenia webinarów, spotkań biznesowych oraz dla organizacji non-profit. Zapewnia ona optymalną współpracę, naukę, możliwości kontaktu i przekazywania sobie informacji w efektywny sposób – wykorzystując najnowsze i najlepsze technologie. Jest idealnym rozwiązaniem dla nauczycieli, trenerów, marketerów, sprzedawców i  menadżerów. Platforma umożliwia prowadzenie spotkań online od 25 – 1000 osób. Możesz stworzyć w niej równie wydarzenia na dużą skalę – do 10 000 widzów.

Program afiliacyjny ClickMeeting to program partnerski platformy webinarowej. W programie Twoim zadaniem będzie generowanie linków i materiałów reklamowych, a także umieszczanie ich w swoich kanałach komunikacyjnych.

Dzięki specjalnie wygenerowanym materiałom, zawierającym specjalny parametr, przypisany do Twojego indywidualnego konta partnera zostaną Ci naliczone prowizje od każdego zarejestrowanego użytkownika i sprzedanego produktu. Swoje treści tworzysz tylko raz, a one ciągle pracują dla Ciebie.

Jak zacząć zarabiać z Clickmeeting.com?

To niezwykle proste. Wystarczy, że dołączysz do programu partnerskiego, rejestrując się na stronie internetowej przez specjalny formularz. Dzięki niemu zostanie dla Ciebie utworzone indywidualne konto partnera. Po zalogowaniu na konto zyskasz dostęp do linków afiliacyjnych i wielu przydatnych materiałów promocyjnych, które możesz wykorzystać w stworzonych przez Ciebie kampaniach.

Teraz wystarczy już tylko tworzyć interesujące Twoich odbiorców treści, które niosą dla nich konkretną wartość.

W jaki sposób promować produkty Clickmeeting.com?

Produkty możesz promować w dowolny sposób. Nie ma w tym względzie ograniczeń. Jeśli tylko posiadasz aktywne kanały komunikacyjne, jak media społecznościowe, blog, strona internetowa, grupy na Facebooku lub inne, na pewno z łatwością zyskasz nowych odbiorców.

Twoim zadaniem będzie tworzenie zaufania, wiarygodności, własnej marki osobistej i wartościowych, przydatnych dla Twoich użytkowników treści. Mogą to być wypisy, artykuły, filmy lub inne formy wyrazu, które preferujesz w swoich kanałach komunikacyjnych. Platforma w tym względzie pozostawia wiele dla Twojej własnej inwencji. Pamiętaj jednak by promowane przez Ciebie produkty odpowiadały treściom jakie tworzysz.

Jakie produkty znajdują się w Clickmeeting.com?

To ważne pytanie. Aby budować zaufanie wśród swoich odbiorców i by być dla nich wiarygodnym warto promować produkty, które nie są oderwane od treści, które tworzysz w swoich kanałach komunikacyjnych. Niech będą zbliżone do treści, jaką chcesz przekazać swoim obserwatorom.

W programie ClickMeeting będziesz promował przede wszystkim dostęp do platformy webinarowej i oprogramowanie do webinarów.

Ile można zarobić w programie Clickmeeting.com?

Program partnerski pozostawia Ci tutaj ogromną swobodę. Możesz pracować tyle ile chcesz i kiedy chcesz. Z każdego miejsca na świecie. Swobodnie możesz łączyć wypoczynek z pracą. W programie zarabiasz zależnie od Twojego zaangażowania, czasu jaki wkładasz w tworzenie nowych treści, ale też jakości tworzonych przez Ciebie materiałów. Jeśli są angażujące i pojawiają się regularnie Twoi odbiorcy na pewno chętnie do Ciebie przyjdą i zakupią proponowane przez Ciebie produkty.

Platforma oferuje 30% prowizji za każde płatne konto utworzone z Twojego polecenia. Klient, który kliknął w link polecający ma 120 dni na dokończenie zakupu – nie musi więc robić tego od razu, a ciasteczka żyją dłużej niż jeden dzień.

Chcesz zaktualizować naszą recenzję? Napisz kontakt@afiliat.pl

Jesteś już partnerem programu? Podziel się swoją opinią w komentarzu

O Autorze

Od 6 lat zajmuje się markeringiem afiliacyjnym. Ostatnie 3 lata skupiłem się na prowadzeniu i rozwijaniu własnych stron w branży finanse i suplementy diety. Liczne sukcesy na rynku polskim i europejskim pozwoliły mi zebrać wiedzę w jednym miejscu i rozpocząć dzielić się za pomocą platformy afiliat.pl
0 (0 ratings)

33 Recenzji

3 Czytelników

Ten program nie posiada jeszcze komentarzy