Czy posiadając hosting, czy to do prowadzenia social mediów, kont firmowych czy innych celów można dodatkowo zarabiać? Odpowiedź jest prosta: tak. Serwis hostingowy Hostinger poza ogromną gamą planów hostingowych proponuje nam również program afiliacyjny.

To najlepszy sposób na dodatkowy zarobek. Pozwoli nam to pokryć nie tylko nasze prywatne wydatki na plan hostingowy, ale również wygenerować dodatkowe zyski. A wszystko to w bardzo prosty sposób z dostępem do olbrzymiej bazy materiałów promocyjnych i przy współpracy z własnym opiekunem ds. marketingu.

Czym jest Hostinger?

Hostinger umożliwia nam wykup przestrzeni serwerowej. Innymi słowy Hostinger daje do dyspozycji określoną objętość dysku twardego, określoną ilość danych możliwą do przesyłania przez łącza oraz uslugi oferowane przez serwerownie. Można tam również zakupić własną domenę.

Program partnerski Hostinger.pl pozwala zarabiać minimum 60% prowizji na każdej sprzedaży. Jest to program, który ceni obecność swoich partnerów i promuje usługi, które już zdobyły uznanie milionów użytkowników​​.

Można dołączyć do programu w czterech prostych krokach:

 1. Natychmiastowa rejestracja, która jest darmowa i potrwa mniej niż minutę. Po weryfikacji otrzymasz dostęp do panelu dla partnerów.
 2. Monitorowanie wyników dzięki dostępowi do jednego z najlepszych paneli sterowania w branży, co umożliwia łatwe monitorowanie i optymalizację kampanii.
 3. Dostęp do materiałów marketingowych, takich jak banery reklamowe, które są dostosowane do indywidualnego stylu partnera.
 4. Sprawiedliwe wynagrodzenie, gdzie za każdą spełniającą warunki sprzedaż otrzymasz co najmniej 60% prowizji​.

Program partnerski Hostinger jest nastawiony na użytkowników, oferując między innymi:

 • Osobistego opiekuna ds. Programu partnerskiego, specjalistę w dziedzinie marketingu, który pomoże Ci osiągnąć sukces.
 • Wysoki współczynnik konwersji dzięki marce Hostinger i skutecznym materiałom promocyjnym.
 • Możliwość zarabiania i rozwoju dzięki Programowi partnerskiemu Hostinger, od którego rozpoczęcie współpracy dzieli Cię tylko jedno kliknięcie.
 • Łatwy start i utrzymanie dzięki profesjonalnie zaprojektowanym banerom, sezonowym e-bookom i wielu innym korzyściom przyczyniającym się do zwiększenia konwersji​1​.

Możliwości, które program partnerski Hostinger oferuje to co najmniej 60% prowizji z każdej kwalifikującej się sprzedaży, pomoc na każdym kroku i możliwość zwiększania wysokości prowizji w miarę poprawy wyników​.

Oferta serwisu Hostinger

Cennik na stronie zależny jest od tego czy interesuję nas ogólnie hosting, cz hosting WordPress. W pierwszym przypadku ceny zaczynają się już od 3,99 zł/mies. Jest to pakiet single, który jest idealnym rozwiązaniem dla początkujących. Pakiet premium, który zalecany jest dla prywatnych stron internetowych kosztuje 7,99 zł/mies, zaś największy pakiet biznesowy to 15,99 zł/mies. Obecnie wszystkie te pakiety są w co najmniej 70% promocji.

Jak chodzi o pakiety hostingu WordPress ceny wahają się w przedziale od 7,99 zł/mies. za pakiet idealny dla początkujących, poprzez 11,99 zł/mies sugerowany dla prywatnych stron internetowych, następnie 9,99 zł/mies. za pakiet zoptymalizowany pod kątem małych firm, do 44,99 zł/mies.

Te pakiety również są aktualnie w cenach promocyjnych. Wybór jest więc bardzo szeroki, każdy może znaleźć pakiet idealnie dopasowany pod swoje wymagania i potrzeby.

Ponadto Hostinger oferuje również Google Workspace oraz pocztę elektroniczną Titan, współdziałającą z naszą własną domeną. Poza tym można tam stworzyć własną domenę, jak również przenieść tam już istniejącą.

Afiliacje -jak to działa?

Marketing afiliacyjny to tak zwany system partnerski. Działania marketingowe są tu przenoszone na partnera/wydawcę, który następnie otrzymuje odpowiednią część prowizji ze sprzedaży. Jest to aktualnie jeden z najprężniej rozwijających się systemów marketingowych. To teoria, a praktyka?

Przy okazji korzystania z produktu, polecamy go na swoich serwerach, social mediach i tym podobnych kanałach dalej. Osoby korzystające z linka nam przypisanego, lub specjalnego kodu, wykupując te usługę wypracowują nasz zarobek. Czyż to nie proste?

Jak zacząć zarabiać z Hostinger?

To banalnie proste. Wystarczy wejść na stronę Hostinger i w zakładce affiliates zarejestrować się w programie partnerskim. Następnie zyskujemy dostęp do  rozbudowanego panelu sterowania, z poziomu którego możemy  śledzić nasze kampanie i postępy. Co więcej Hostinger nie zostawia nas samym sobie.

Przygotował całe zaplecze wsparcia. Otrzymujemy dostęp do bazy materiałów marketingowych, spośród których możemy wybrać te pasujące do naszego stylu działalności w sieci. Następnie osoby, które zakupią plany hostingowe z użyciem naszych linków lub kodów rabatowych wygenerują nasz zysk.  Zostajemy wynagradzani w systemie prowizyjnym.

Ile można zarobić w programie partnerskim Hostinger?

Wszystko zależy od naszych zasięgów. Hostinger oferuje aż 60% prowizji za wszystkie pakiety hostingowe. Faktury są generowane na początku każdego miesiąca, a wypłaty następują po 15 dniu miesiąca. Minimalny próg wypłat dla PayPal wynosi 100 USD, a dla przelewów bankowych 500 USD. Aby dokonać wypłaty do końca każdego miesiąca należy wysłać takowe zlecenie. Wszystko jest bardzo przystępnie opisane za równo na stronie Hostinger, jak i w zakładce FAQ.

Gdzie promować Hostinger?

Wszędzie, gdzie prowadzimy nasze działania w internecie. Może to być YouTube, Twitter, Facebook, Instagram. Jeśli mamy ochotę można również korzystać  z technik e-mail marketingu. Jeśli zaś zwrócimy się do naszego opiekuna do spraw programu partnerskiego, możemy zyskać również specjalny kod rabatowy.

Co ponadto oferuje nam, jako partnerom Hostinger?

 •  osobistego opiekuna -mentora ds. programu partnerskiego, specjalistę w zakresie dziedziny marketingu, jest on do dyspozycji, gotowy pomóc nam osiągnąć sprzedażowy sukces; to sytuacja win-win; Hostinger zyskuje dzięki temu więcej klientów, a partnerzy większe zarobki;
 • wysoki współczynnik konwersji -zarówno sama marka Hostinger, jak i ich materiały promocyjne przyczyniają się o konwersji ruchu na stronie;
 • łatwy start i utrzymanie -profesjonalnie zaprojektowane banery (dostępne aż w 31 rożnych językach!), sezonowe e-booki;
 • możliwość zdobycia własnego kodu rabatowego

Sytuacja wydaję się więc oczywista, do teraz korzystanie z usług hostingowych wiązało się z płaceniem za nie. Z programem afiliacyjnym Hostinger można nie tylko swoimi zarobkami pokryć utrzymanie naszych produktów z tego serwisu, ale również wygenerować własne zyski.

Wystarczy się zarejestrować w programie partnerskim, by zyskać dostęp do linków afiliacyjnych, pomocy specjalistów, zaplecza marketingowego oraz innych oferowanych usług.