Program afiliacyjny to program polegający na polecaniu produktów za pomocą specjalnie wygenerowanych linków. Jeśli chcesz szybko i łatwo zarobić pieniądze, dorobić do domowego budżetu albo w całości oprzeć swoją działalność o współpracę z programem partnerskim koniecznie przeczytaj nasz artykuł.

Dowiesz się czym jest program partnerski, jak zacząć w nim zarabiać, jak promować produkty, jakie produkty znajdują się w programie, a także ile możesz zrobić.

Czym jest Linkhouse.co?

Linkhouse jest platformą linkbuldingu i content marketingu. Zapewnia ona szeroki wybór usług i oferuje wiele narzędzi usprawniających proces zarządzania produktami. Platforma zapewnia pomoc obsługi klienta w przypadku pytań i problemów.

Liknhouse na rynku istnieje od 2014 roku. Początkowo działała jako sklep SEO. Aktualnie jako agencja linkbuildingu. Współpracuje z markami takimi jak Allegro, Rankomat, IdeaBank, Trek a także ponad setką agencji interaktywnych.

W programie partnerskim Twoim zadaniem będzie udostępnianie linków polecających i budowanie zaangażowanej społeczności w swoim własnym kanale komunikacyjnym. Dzięki temu możesz uzyskać łatwe i szybkie dochody z kliknięć i rejestracji Twoich użytkowników.

Jak zacząć zarabiać z Linkhouse.co?

Nie ma nic prostszego! Wystarczy, że posiadasz komputer i dostęp do Internetu, a także aktywne media społecznościowe, bloga albo kanał na YouTube.

Rejestrujesz się w programie przez formularz rejestracyjny dostępny na stronie. Kiedy zaakceptujesz regulamin możesz stworzyć link polecający. Będzie on posiadał specjalny parametr, dzięki któremu system rozpozna, że to Twoi polecający zarejestrowali się na stronie.

W programie możesz tworzyć wiele linków polecających.

W jaki sposób promować produkty Linkhouse.co?

Produkty możesz promować w taki sposób, jaki najlepiej odpowiada prowadzonemu przez Ciebie kanałowi komunikacyjnemu, a także potrzebom Twoich odbiorców. Wszystko zależy tylko od Ciebie i Twojej kreatywności.

Możesz promować produkty w mediach społecznościowych, na blogu, stronie internetowej, TikToku lub YouTube. Gdzie tylko jesteś obecny, posiadasz fanów i zaangażowaną społeczność.

Jakie produkty znajdują się w Linkhouse.co?

W programie znajduje się wiele różnych produktów. Linkhouse współpracuje m.in. z Allegro, Rankomat, IdeaBank, Trek i agencjami interaktywnymi. Na pewno zajdziesz coś odpowiadającego potrzebom Twoich odbiorców.

Będziesz polecać głównie rejestracje w platformie Linkhouse. Od każdej rejestracji poleconego przez Ciebie klienta otrzymasz prowizję.

Ile można zarobić w programie Linkhouse.co?

W programie zarabiasz tyle, ile chcesz. Wszystko zależne jest od Twojego zaangażowania i włożonego w Twoją pracę czasu. Buduj zaangażowaną społeczność i zaufanie odbiorców a na Twoim koncie szybko pojawią się pierwsze zarobione pieniądze.

Program partnerski oferuje 5% prowizji od wartości zamówień Poleconych przez 2 lata od rejestracji. Każda osoba, która kliknie w link i od tego momentu w ciągu 30 dni dokona rejestracji stanie się Twoim Poleconym.