Program partnerski EasyProfits.com

 1. Ocena programu:
 • Prowizja od 20% do 45%
 • Wypłaty PayPal lub zwykły przelew
 • Wypłata prowizji raz w miesiącu po uzyskaniu kwoty minimalnej 200 zł
 • Do zarabiania możesz wykorzystać kanały społecznościowe, blogi, czy fora internetowe.
Autor Mateusz
Opublikowane 22 lipca, 2021

Opis

Coraz większą popularnością wśród naszych rodaków cieszy się zarabianie online, w szczególności na programach partnerskich. Jest to bowiem biznes, który rozpocząć może każdy z nas, nie wymagający praktycznie żadnego kapitału startowego. Jedną z najpopularniejszych platform afiliacyjnych jest easyprofits.com. W dzisiejszym artykule prześledzimy więc jej ofertę, ujawnimy na czym i jak można tu zarabiać, a także podpowiemy, jak zacząć.

Czym jest EasyProfits.com

EasyProfits jest programem partnerskim umożliwiającym zarobienie dodatkowej gotówki w zamian za promowanie produktów partnerów serwisu. Platforma skierowana jest przede wszystkim do blogerów, vlogerów, właścicieli stron internetowych i osób z różnych przyczyn rozpoznawalnych w sieci, lecz tak naprawdę swoich sił w zarabianiu z easyprofits.com może spróbować każda osoba.

Dołącz bezpłatnie do programu partnerskiego

Sens działania programu partnerskiego jest bardzo prosty – my polecamy naszym klientom, odwiedzającym, czy też po prostu znajomym, odpowiedni produkt z szerokiego katalogu partnerów w EasyProfits. Osoby, którym przedstawiliśmy ofertę wykonują wymaganą akcję (najczęściej po prostu zakupują produkt), a my otrzymujemy z tego tytułu odpowiednią prowizję.

Oczywiście, musimy pamiętać, że nie na każdym produkcie zarobimy tyle samo, lecz gama propozycji jest tak rozbudowana, że bez problemu znajdziemy coś dla siebie. Dodać należy, że każdy produkt polecić możemy nieograniczoną liczbę razy – i na tym właśnie polegała będzie nasza praca.

Jak zacząć zarabiać w EasyProfits?

Abyśmy mogli zacząć zarabiać prawdziwe pieniądze dzięki afiliacji EasyProfits, musimy zarejestrować się w programie partnerskim. Jest to proces prosty i przejrzysty, który nie powinien zająć nam więcej niż killka minut, a bezpośrednio po rejestracji nasze konto zostanie aktywowane.

Uzyskamy wówczas nasz własny, unikatowy link partnerski, a także szereg darmowych materiałów marketingowych oraz edukacyjnych.

To właśnie za pomocą naszego linku partnerskiego, a także dostarczonych przez EasyProfits materiałów będziemy mogli promować produkty. Zarówno korzystanie z materialów szkoleniowych, jak i użytkowanie platformy EasyProfits jest bezpłatne,

Naszym celem jest, oczywiście, pomoc w wypromowaniu odpowiedniego produktu. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju ofertę promujemy, musimy pamiętać, że nachalna reklama sama w sobie niewiele da. Chcąc zarabiać z EasyProfits musimy więc wypracować taki system promocji produktu, który będzie skuteczny, ale jednocześnie delikatny w działaniu.

W jaki sposób promować produkty EasyProfits?

Istnieje bardzo wiele różnych sposobów na promowanie produktów z programem partnerskim EasyProfits. Jednym z najprostszych jest wykorzystanie naszych aktywnych kont na forach internetowych.

Oczywiście, aby promocja taka była skuteczna, tematyka forum musi być choć częściowo związana z rodzajem promowanego przez nas produktu. Nasz link polecający możemy wówczas wykorzystać jako “podpis” – będzie on odtąd pojawiał się pod każdym naszym postem na tym forum. Będąc aktywnym, z pewnością zwrócimy na niego uwagę innych użytkowników.

EasyProfits możemy również wykorzystać do promowania produktów na własnym blogu, czy też dzięki materiałom, jakie wrzucamy na platformy takie jak Instagram czy Youtube. Oczywiście, należy podejść do tego z głową – nie każdy produkt da się wypromować w konkretnego rodzaju filmiku czy artykule. Dobrym pomysłem – na początek – będzie również wypromowanie odpowiedniego produktu wśród członków naszej rodziny, czy znajomych, którzy akurat poszukiwali tego typu rozwiązania.

Jakie produkty znajdują się w EasyProfits.com?

W ofercie EasyProfits znajdziemy głównie szeroki wybór różnego rodzaju suplementów diety, probiotyków, czy też olejki. Są to więc produkty o potencjalnie bardzo szerokim gronie odbiorców – bo przecież wielu z nas praktycznie codziennie stosuje różnorakie suplementy i witaminy w celu utrzymania zdrowia, czy poprawienia kondycji.

Produkty partnerów EasyProfits pozwalają między innymi zbudować masę mięśniową, zadbać o odpowiednią kondycję włosów, czy też zatroszczyć się o prawidłową pracę układu odpornościowego, Jest zatem w czym wybierać.

Najprościej będzie zarabiać z EasyProfits, polecając odpowiedniej grupie docelowej odpowiedni rodzaj produktu.

Dla przykładu:

 • środki na porost mięśni można polecać np. na forum kulturystycznym
 • artykuły odmładzające cerę dla kobiet – na przykład na forum dla pań po 50-ce.

Przykładowe produkty dostępne w EasyProfits

Ile można zarobić w programie EasyProfits

Perspektywy zarobku z EasyProfits są praktycznie nieograniczone, choć, oczywiście, wiele zależy od tego co i jak będziemy promować. Zazwyczaj nasza prowizja wyniesie od 25 do nawet 40% wartości produktu, co jest, trzeba przyznać, bardzo zadowalającą stawką, zwłaszcza, jeśli uda nam się jednego dnia sprzedać kilka lub kilkanaście produktów tego samego typu.

Perspektywy zarobku są tym większe, że z programem afiliacyjnym EasyProfits nie jesteśmy ograniczeni tylko do naszego kraju – produkty polecać można również klientom zagranicznym.

Za każdy polecony produkt otrzymamy prowizję, mogącą wynosić od kilkudziesięciu do nawet stu kilkudziesięciu złotych. Warto dodać, że zostanie nam ona naliczona automatycznie za każdym razem, gdy skutecznie sprzedamy konkretny produkt – nawet, jeśli promujemy tylko jeden środek z oferty partnerów EasyProfits.

Formy wypłaty pieniędzy w EasyProfits

Wypłaty odbywają się raz w miesiącu, pod warunkiem, że przekroczyliśmy minimalny próg wynoszący 200 złotych.

Chcesz zaktualizować naszą recenzję? Napisz kontakt@afiliat.pl

Jesteś już partnerem programu? Podziel się swoją opinią w komentarzu

 

Dołącz bezpłatnie do programu partnerskiego

O Autorze

Od 6 lat zajmuje się markeringiem afiliacyjnym. Ostatnie 3 lata skupiłem się na prowadzeniu i rozwijaniu własnych stron w branży finanse i suplementy diety. Liczne sukcesy na rynku polskim i europejskim pozwoliły mi zebrać wiedzę w jednym miejscu i rozpocząć dzielić się za pomocą platformy afiliat.pl
0 (0 ratings)

33 Recenzji

2 Czytelników

 1. Emil

  Ich suplementy na odchudzanie mają bardzo dobre ilości wyszukiwań dlatego warto się skupić na promowaniu. Szkoda że są wypłaty jednorazowo w miesiącu i system wypłat nie jest bardziej rozbudowany.

 2. Ignacy

  Dla mnie obecnie jedna z najlepszych sieci w Polsce jeżeli chodzi o kategorie suplementy. Bardzo mocno z nimi współpracuje na rynku Polskim i Europejskim. Suplementy zawsze będą bardzo dobrą branżą do zarabiania w afiliacji.