Afiliacja to jeden z najprostszych sposobów na zarabianie pieniędzy. Nie potrzebujesz wiele! Wystarczą Twoje chęci, odrobina zaangażowania i umiejętność pisania dobrych, angażujących tekstów. To niezwykle proste. Jeśli chcesz wiedzieć, jak w łatwy sposób zdobyć zyski dzięki afiliacji zapraszamy Cię do naszego artykułu.

Żeby zarabiać dzięki afiliacji wystarczy dołączyć do jednego z programów afiliacyjnych. Z naszego artykułu dowiesz się:

 • Czym jest Fireads.org i jakie możliwości oferuje?
 • Jak możesz zacząć zarabiać dzięki Fireads.org
 • W jaki sposób promować produkty z Fireads.org?
 • Jakie produkty możesz promować?
 • Ile możesz zarobić dzięki programowi afiliacyjnemu?

Czym jest Fireads.org?

Fireads.org jest siecią afiliacyjną istniejącą na rynku od 2011 roku, która skierowana jest nie tylko do wydawców (czyli twórców stron internetowych, blogów czy mediów społecznościowych lub twórców filmów na YouTube), ale również do reklamodawców na całym świecie.

Sieć afiliacyjna jako swoje podstawowe motto przyjęła przede wszystkim wysoką jakość reklamy, która ma przynieść wysokie zyski zarówno twórcom, jak i reklamodawcom. Swoim partnerom zapewnia wsparcie na każdym kroku ich działania, dzięki czemu sukces staje się jeszcze bardziej w zasięgu ich ręki.

Sieć afiliacyjna dostępna jest dla każdego kto posiada własne media społecznościowe, bloga, stronę internetową lub kanał na YouTube. Nawet jeśli nie prowadzisz jeszcze własnej strony internetowej czy bloga, możesz zacząć w każdym momencie!

Produkty, które wybierzesz w celu ich promowania za pomocą afiliacji warto dostosować do tematyki prowadzonego przez Ciebie kanału. Zwiększy to znacząco Twoje powodzenie i sprzedaż.

Jak zacząć zarabiać z Fireads.org?

Pierwszą rzeczą, jaką musisz zrobić jest założenie konta w programie partnerskim. Kiedy już to zrobisz zyskasz dostęp do Panelu Użytkownika, gdzie będziesz mógł skorzystać z dobrze dostosowanych i intuicyjnych narzędzi.

Kolejnym krokiem jest wybór odpowiedniego dla Ciebie i potrzeb Twoich użytkowników programu partnerskiego. Zastanów się, jakie produkty chciałbyś polecać i które będą spójne z budowaną przez Ciebie marką. Jeśli nie wiesz na jaki program powinieneś się zdecydować, zawsze możesz zapytać o to przydzielonego Tobie opiekuna konta.

Kiedy masz już wszystko, wystarczy, że udostępnisz specjalnie wygenerowany link do programu. Za każdą akcje zakończoną powodzeniem otrzymasz prowizję, sięgającą nawet do 1400 zł. Wypłacisz ją zaraz po zatwierdzeniu.

W jaki sposób promować produkty z Fireads.org?

Produkty promujemy na prowadzonej przez siebie stronie, blogu, w mediach społecznościowych lub na YouTube. Wystarczy, że stworzysz angażujące Twoich odbiorców treści, dopasowane do ich preferencji i upodobań, i umieścisz w nich linki do promowanych produktów. Na podstawie dokonanych przez klientów działań, zależnie od modelu płatności w określonej kampanii, zostanie Ci wypłacona odpowiednia prowizja.

Modele płatności dostępne w sieci afiliacyjnej to:

 • CPA – Cost Per Action. Otrzymujesz prowizję za wykonanie przez użytkownika akcji określonej przez reklamodawcę.
 • CPS – Cost Per Sale. Otrzymujesz prowizję za sprzedaż konkretnej usługi lub produktu.
 • PPI/CPI – Pay Per Instal. Otrzymujesz LEADa, gdy klient dokona instalacji aplikacji lub programu.
 • CPL – Cost Per Lead. Otrzymujesz wynagrodzenie, jeśli zdobędziesz dane kontaktowe lub rejestrację klienta na stronie reklamodawcy. Tutaj mamy podział jeszcze na dwa modele – SOI, w którym użytkownik nie musi potwierdzać swojej rejestracji i DOI, w którym konieczne jest potwierdzenie rejestracji przez maila.

Jakie produkty znajdują się w Fireads.org?

W Fireads.org możesz polecać produkty fizyczne, elektroniczne i różnego rodzaju rejestracje w serwisach. Jeśli zarejestrujesz się w programie partnerskim, będziesz współpracować z markami takimi, jak:

 • Allegro,
 • Media Markt,
 • AliExpress

W kampaniach Allegro, Media Markt, AliExpress i Gear Best możesz polecać produkty fizyczne różnego rodzaju z całej dostępnej tam gamy towarów. Z łatwością dostosujesz je do tematyki strony i preferencji Twoich użytkowników.

Ile można zarobić w programie Fireads.org?

Twoje zarobki są uzależnione tylko od Twojego zaangażowania i umiejętności. Spokojnie możesz się wszystkiego nauczyć, uzyskując wsparcie. Możesz je otrzymać nie tylko od opiekuna swojego konta, ale również wymieniając się doświadczeniami z najlepszymi użytkownikami serwisu.

Ile możesz zarobić? To zależy wyłącznie od Ciebie i od stawek proponowanych przez reklamodawców. Prowizje za niektóre produkty zaczynają się już od 1400 zł. Zostaniesz wynagrodzony za każdą poprawnie wykonaną akcję. Wszystkie pieniądze zostaną wypłacone w ekspresowym tempie. Zarobione pieniądze pojawią się u Ciebie już następnego dnia, po ich wypłaceniu.

Fireads.org to szybki i łatwy sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy lub rozwój własnego biznesu opartego o afiliację.